Wilkinson

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2015. április 25.

Kiszerelés:   5 db
Kategória:   Egyéb

Kétpengés eldobható borotva.

• KRÉMEZŐCSÍK E-vitaminnal és Aloe-val.
  • Keskeny fej a nehezen elérhető területekhez.
  • Csúszásmentes, hajlított markolat.

anreni9

2020. szeptember 15.

Annyira rossz, hogy nagyon. Karistol, vág, az Aloe Vera csík egyenlő a nullával, kifejezetten kellemetlen vele borotválkozni egy szimpla lábszáron is nemhogy a kényesebb helyeken... borzalom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

detti23

2020. július 9.

Ez az a borotva, ami szereti összekaszabolni a bőröm. :( Már régóta nem is ilyet szoktam venni, de most találtam a fiók mélyén még párat, hát kár volt használni. Óvatosságom ellenére is tele lettem apró, de annál bosszantóbb vérző pontokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Kremcica

2020. június 3.

Katasztrófa. Még első használatkor csak-csak rendben van, nem sérti fel a bőrt és szépen viszi a szőr. De utána kuka, másodjára már nem lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

csill87

2019. január 5.

Jöttem lepontozni. Ezer éve mindig ezt vettem, de kipróbáltam a Gillette Venus Riviera borotvát, és rájöttem, hogy ez egy szemét. Nagyon bosszantó, hogy milyen sokáig használtam ezt a szemetet, miközben azt hittem, hogy jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Massacre

2018. június 6.

Egynek elmegy, nem a legrosszabb, de vannak nála jobbak is az biztos. A legnagyobb probléma vele szerintem az, hogy könnyen eltömődik és bele ragadnak az apró (kb 1-2mm-es) szőrszálak, ezért nem sokáig lehet használni. Én megvágni nem vágtam vele magam, viszont kissé borostát hagy maga után, főleg ha már kopnak a pengék vagy éppen el vannak tömődve. Sajnos a krémezőcsík nekem is hajlamos volt leválni és a kis gomb ami arra szolgál hogy könnyebben tisztítható legyen a borotva sajnos nem sokat ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

dalmuska

2017. augusztus 7.

Anyukám vette, gyűlölöm, ha tehetem kerülöm a használatát. Felsérti, szárítja a bőröm, nagyon könnyen megvágom magam vele, és ráadásul nem is szed le minden szőrt. Hiába olcsó és hiába van belőle sok, egyszerűen soha nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

PaNel95

2017. július 11.

Régebben néha-néha ezt használtam, ha más nem volt. Bár nem jutottam előrébb vele.
A krémezőcsík már az első használatnál félbeszakadt az összes borotvánál. Volt olyan is, hogy az egyik lábszáram leborotválása után az egész csík kijött a helyéről. Az a műanyag benyomható fülecske jó ötlet lenne, hiszen valóban ki lehet tolni vele a hátra beakadt szőrszálakat, de annyira gagyi, hogy három benyomás után a műanyag a pengén marad félig vagy egészen, és így már lehetetlen használni, hiszen teljesen betakarja a pengéket.
A pengék pedig szerintem még egy eldobható borotvához képest is szörnyű minőségűek. Ha szerencséd van, tudod kétszer használni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

LiiL

2017. június 21.

Teljes pénzkidobás. Megint spórolósra vettem a figurát, de megfogadtam hogy többé nem vetemedem ilyesmire. Inkább a drágább de minőségi Bic. mint ez a borzalom.
Most komolyan, kinek gyártják ezt a borotvát? Umpalumpáknak? Egyrészt olyan keskeny hogy egy fél húzás után is már csak a habot tolja maga előtt, másrészt egy az az 1 db. térdtől bokáig -vért izzadva leborotvált - láb után már elétlen. Gondolkoztam hogy továbbajándékozom de rájöttem hogy nem akarok kiszúrni egyik barátnőmmel sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Babsszi

2017. április 13.

Tűrhető kategória, ha nincs jobb a környéken. Egyszer még épp hogy használható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Tűrhető kategória, ha nincs jobb a környéken. Egyszer még épp hogy használható.

Mandy133

2017. január 20.

Szó szerint értelmezték az eldobható borotva fogalmát, 1nél többször nem nagyon lehet használni, kitisztítani se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Hidratálók: PEG-7, Lanolin