Wilkinson

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   1db borotva + 2db penge   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2013. április 21.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   1db borotva + 2db penge
Kategória:   Egyéb

2 pengés, védődróttal ellátott borotva, aloe verát és E-vitamint tartalmazó krémezőcsíkkal.

Hecate

2018. május 30.

FRISSÍTÉS: Sajnos kénytelen vagyok lepontozni, korábbi öt csillagom ellenére. Egy ideje a pengékről már az első húzással vagy húzásokkal lejön a védőcsík. A legszörnyűbb, hogy szőreltávolító képességük egyenlő lett a nullával. Mintha az ember lánya fésülné és nem vágná vele a szőrt. Tortúra lett a szőrtelenítés és mivel haszontalan, időpocsékolás, bosszúság is. Vettem új Lady Protector borotvát, mert reméltem csak a régi borotvám idős már és hátha egy újjal jobban dolgozik a penge. Sajnos az újról a pengefejek is gyakran le-le esnek, akkor is ha még a levegőben mozdítom, lassan a borotvát. Hiába tettem fel jól a fejet, úgy, hogy pattant is. A biztonsági védőháló használat során el-eldeformálódik alulra vagy felülre nyomódik, vagy egy helyen kibújik egy huzaldarab vége, így már sérülést is okoz (A korábbi borotvámmal sosem volt ilyen gondom.) Így már méregdrága és értelmetlen pénzkidobás lett az egész. Nagyot csalódtam, pedig sokáig hűséges használó voltam, itt a Krémmánián is örömmel védtem. Talán korábban észrevettem volna a minőség változást, de a régi pengékből sok tartalékom volt.

Régi vélemény:

Előnyök: Nagyon jó borotva - sosem vág meg, pedig sajnos nem jó a kézügyességem. Néha többször kell a területet végighúzni, (ha nincs borotvahab vagy zselé és csak úgy voltam kénytelen használni - azonban jól szuperál úgy is), de a szőrt biztonságosan leszedi. Sosincs vérveszteség, fájdalom vagy csúnya seb.

A pengecsere gyors és egyszerű. A borotvához kapni fali tartót és higiénikus borotvapenge elzáró fejet, így utazáshoz is vihető. (Nekem belefért egy nagyobb szemüvegtartóba, amit olcsó eurós boltokban lehet kapni, így saját tartótáskája van.)

Az Aloe Vera és E-vitaminos csík nem kopik le hamar. A szőrszálak csapon ütögetéssel hamar kiszedhetők, a pengék könnyek tisztíthatók.

Hátrány: A borotvapenge - ahogy már írták, valóban - hamar életlenné válik. Viszont 5-10 darabos borotvafej kapható közepes áron.

Nálam azonban nagy előny a biztonság, fájdalommentesség: 5/5.

A vastag nyél használatához hozzá kellett a kezemnek szokni, de sikerült és mindenhol használható.

Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

Régi vélemény:

Nálam azonban nagy előny a biztonság, fájdalommentesség: 5/5.

Szeretem.

Piri1971

2018. március 8.

Ez valami szörnyű! Nem borotvál, kész kínszenvedés vele bármit is elérni. Az meg, hogy borotválás után is érezni a szőrszálakat, teljesen haszontalanná teszi az egész procedúrát! Egy 10 perces manőver fél órába telik. De legalább nagyon drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 8.

sophieeny

2015. október 17.

Nah ez az a borotva ami egy fillért sem ér. Ennél 100* jobb egy sima eldobható is.. Egyszerűen használhatatlan, ha végighúzom a lábamon olyan mintha csak megsimogattam volna, 10 perc volt mire leborotváltam 1!!! lábszáram és full borostás maradtam..megvettem-kipróbáltam-kihajítottam..A Simply Venus eldobható borotvája 1500 ft 3 db van benne és több, mint egy évig elég volt rendszeres használattal, pillanatok alatt leszedte amit kellett, babapopsi tapintással kísérve utána..Ha tehetném 0 csillagot kapna..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

_-Mia-_

2013. augusztus 12.

Nekem nem vált be. Nagyon gyorsan eléletlenedett (pedig csak szőke szöszeim vannak a lábamon), és nagyon idegesítő módon a víz bemegy a nyélbe, és nem lehet kirázogatni se.... Maradtam a gilette-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

darcy

2013. április 14.

A "védőhálónak" köszönhetően ez az egyetlen olyan borotva, amivel még egyszer sem sikerült összekaszabolni a lábamat. Az a pár szál drót a pengék előtt sokat számít.
A krémezőcsíkról nem tudok nyilatkozni, mert mindig használok valamilyen gélt hozzá.

Pótpengék kaphatók hozzá, amiket könnyen, egy pattintással fel lehet tenni.
(Aki olcsón akar pótpengét venni hozzá, az nézzen körül pl. az Ázsia Centerben, mert ott kapható 10db-os kiszerelésben is.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 14.

Pótpengék kaphatók hozzá, amiket könnyen, egy pattintással fel lehet tenni.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate