Wilkinson

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. szeptember 13.

Kategória:   Szépítő eszközök

Prémium minőségű eldobható borotva 4 pengével, és kompakt billenőfejjel a tökéletesen sima és ápolt bőrért. Aloe Vera és Vitamin komplex összetételű krémezőcsíkja selymesen ragogóvá teszi bőrét borotválkozás közben. Ergonómikusan kialakított, gumiborítású nyél biztosítja a stabil fogást.

siamensis

2020. május 27.

A négy pengének köszönhetően nagyon jól teszi a dolgát, szép sima lesz a végeredmény, viszont én leginkább lábra ajánlanám, a viszonylag nagy feje miatt én nem boldogultam jól vele a nehezen hozzáférhető helyeken, ezenkívül a feje nem billen túl ügyesen, nem követi olyan jól a vonalakat. Igazság szerint elvoltam vele, talán egyszer még újra is vettem, de végül váltottam egy kisebb fejű borotvára, és azt sokkal jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

Kitts

2019. július 14.

Hát ez tényleg valami borzalom. Úgy pattogsz ki tőle, hogy közben nem is szed le semmit, amit kéne... Az előtte kb fél évig használt, kopott, sima, egyszerű noname változat ezerszer jobb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Banszky

2018. június 16.

Eldobható borotbák között nem is olyan rossz termék. Mondom ezt én,aki évek óta gyantáztat csak a hónaljamat szoktam borotválni,arra megfelel és így sokáig ki is bírja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

PaNel95

2017. július 11.

Volt időszak, mikor ezt használtam elég sokáig. Még az első borotváim egyike volt.
Azt hittem teljesen normális, hogy többször kell végigmennem a lábamon vele ahhoz, hogy alaposan leszedjen minden szőrszálat és, hogy ne legyen borostás érzete a lábamnak friss borotválás után. Aztán meguntam, hogy 3 darab eldobható borotvát vegyek annyiért, amennyiért kétszerennyi kétpengéset kapok például a Gillette-ből, így váltottam. Hát ég és föld volt a különbség!
Ennél a borotvánál egy kétpengés eldobható ezerszer jobb munkát végez.
Nem beszélve arról, hogy a pengéi is rossz minőségűek, újonnan sem elég élesek és pár használat után teljesen használhatatlanok. Ezzel szemben egy kétpengés örökéletű borotvának tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Ennél a borotvánál egy kétpengés eldobható ezerszer jobb munkát végez.

erikaa

2017. június 12.

Őszintén szólva félve írok véleményt, mert ettől a márkától és ártól azt vártam hogy könnyedén boldogulok vele. Használhatatlan, mintha egy műanyag késsel próbáltam volna borotválkozni. A hónaljamon kezdtem, aztán mérgemben a lábamon is elkezdtem húzgálni, életem leghosszabb óráját töltöttem a fürdőben!! És muszáj leírnom nem vagyok erős szőrzetű, és nem egy több hónapos téli időszak után kezdtem el használni.
Senkinek nem ajánlanám ezt a fajta wilkinson borotvát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Senkinek nem ajánlanám ezt a fajta wilkinson borotvát!

noirie

2016. december 28.

Xtreme 3-at használtam előtte. Mind a kettőből az aloe-s változatot használom(tam).
Ez gyorsabb, tovább kitart az aloe is. Kipattogzódás itt is van valamennyi, de ez az én érzékeny bőröm miatt van.
Összességében jobbnak tartom, hiszen most már ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Összességében jobbnak tartom, hiszen most már ezt használom.

csokibeka

2016. november 17.

Előtte én is az Extreme 3-at használtam, de utáltam-irritált, kipattogtam tőle. Az enyém érzékeny bőrre való aloés és mérföldekkel jobb, mint az extreme. Sokkal tovább bírja, nem kell hozzá borotvagél sem, simán tusfürdővel sem okoz irritációt, nem lesznek tőle kiütéseim minden alkalommal, csak néhanap. Eddig ez a legjobb eldobhatós, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

fantzi

2016. szeptember 25.

Ma ruháztam be rá, eddig a hárompengés xtreme 3 beauty-t használtam. Őszintén, én sokkal, de sokkal többet vártam a 4 pengétől. A hárompengés egyelőre jobbnak tűnik, de ha a további használat rácáfol, majd update-elek.

Update: olyan, mintha a műanyag részt húzkodnám a bőrömön, miközben a pengék hozzám sem érnek. Muszáj levonnom még egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

goczolodi

2013. november 1.

Én is ezt használom már vagy fél éve, és meg vagyok vele elégedve. Egy darab sokáig elég, egy lehúzással sima lesz a bőröm, és nem irritál. Ezzel még nem kaszaboltam össze magam. Előtte Extreme 3-at használtam, de ég és föld a kettő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 1.

tamasbobe47

2013. október 1.

Nagyon jó, jó áron

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Nagyon jó, jó áron

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate