Wilkinson

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: Gracelle, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Szépítő eszközök

Női borotva készülék cserélhetõ fejjel.

Jellemzői: 3 penge, jojobás krémezõcsík.

Katulin

2016. december 9.

Nagyon hamar elkopnak a pengéi, és sajnos már az első használatkor sincs "hűűha" érzése az embernek. Vannak ennél sokkal jobb eldobható borotvák.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Eszter a panda

2014. november 6.

Pár hete használom ezt a borotvát. B-terv volt ő nekem, ugyanis először az ISANA 6 pengését vettem meg, de miután ráfaragtam vele, hogy lepattant a feje folyamatosan, visszavittem a Rossman-ba és visszakaptam az árát. Nem mertem még egyszer olyat venni, pedig az frankón vitte a szőrt, így erre esett a választásom, mert árban ugyanannyi. Ez a kis szépség nem olyan hatékony, mint a 6 pengés volt, de azért a gagyi eldobhatóknál így is sokkal jobb. :) A pengék remélhetőleg tartósak lesznek. Nekem nagyon bejön a dizájnja. A kényes helyekre kicsit nagy, de még mindig könnyebben kezelhető, mint a fent említett hatalmas, bumszli feje.És ami még nagyon fontos: nem pattan le a feje használat közben. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

BubuMaczko

2014. március 20.

Bár kell venni hozzá zselét, nagyon megéri. Szép simára borotvál, nem kell többször végigvinni egy helyen, a feje jó rugalmas, így könnyű mindenhol használni. Tetszik, hogy gumis a fogantyúja, így stabilan tudom tartani. Könnyű tisztán tartani, így hogy lecsatolható a penge rész: Lecsatolom, beteszem a csap alá, és jól megengedem a vizet. Így forgatva a víznyomás ki is viszi a szőrszálakat... Egy penge elég sokáig elég, így behozza az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 20.

hjanka

2013. október 16.

Eddig egy másik híresebb borotvafajtát használtam, amihez pengét kellett volna vennem (kb. 4.000 forintért), de jobb megoldásnak tűnt a Rossmann akciójában 2100 forintért megvenni egy doboz (3 darabos) Wilkinson pengét, amihez ajándékba adtak egy borotvakészüléket.
A borotva maga szépen kidolgozott, csúszásgátló anyaggal bevont, igazi csajos pink színű, fém betétes. A fém betét miatt aggódom picit, hogy előbb utóbb rozsdásodni fog. Könnyű használni, szerintem lehetetlen, hogy megvágjam magam vele. Tökéletesen sima bőr érhető el vele. Most a terveim szerint ezzel a 4 pengével 2 évig bőven eléldegélek, utána majd kiderül, hogy újravásárolom-e.

Update: Gyorsan kopik a pengéje, nem lesz elég 2 évig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Update: Gyorsan kopik a pengéje, nem lesz elég 2 évig!

lavender

2013. július 26.

Én is akciósan szereztem be a DM-ben, és nagyon megérte. Nagyon sima lesz tőle a bőr, nem kell vele sokat szenvedni, ráadásul én mindig megvágtam magam, és örülök, hogy ezzel nem tudom. A pótfejek mondjuk sajnos tényleg elég drágák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

Miliana

2013. július 17.

zsazsa véleményét osztom. Ennyire nem pontozom le, de a negatívumok mind igazak: Egy örökkévalóság belőle kiimádkozni a szőrt, pedig nem vagyok jeti. "Nehéz" a nyele, többször kiesett a kezemből már, és bikinivonalra szerintem sem alkalmas. Ettől függetlenül a lábam/hónaljam szépen leszedi, dizájnos, az ára sem vészes, szóval 3aska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

S.K

2013. június 27.

Hétvégén szereztem be egyet belőle (akciós volt a DM-ben). Elégedett vagyok vele. A penge ára is barátságosabb lesz, mint a többieké.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 27.

vedina007

2013. június 16.

Barátomnál eddig eldobható borotvákat használtam, de nem vált be, így tegnap vettem egy ilyet. Már egy használat után is nagy a szerelem. :) + most akciós volt a dm-ben. Ha jól emlékszem 1900 forint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

Nanaho

2013. május 19.

Imádom ezt a borotvát már 2 éve ilyenem van,persze állandó fejcseréléssel :) Volt hogy kipróbáltam mást is de rájöttem nekem ez a tökéletes borotva. Persze a pengék ára borsos de sokáig kibírják igy nem kell csak 3-4 havonta váltanom,vagy még később is. Most a Müllerben találtam egy szuper akciót (2490Ft-ért lehet venni hozzávaló pengét és ajándékban egy borotva készüléket kapunk) szerintem az árát igy teljesen megéri,mivel a készülék is 2100Ft környékén mozog. Szóval most van 5 vadiúj pengém ( régebben talán 1 hónapja vettem egy 3db-os penge csomagot) és egy új készülékem is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

grosesaxl

2013. május 7.

Nekem szuper,egyet leszámítva,amit zsazsa is ír,(meg gondolom többen is,csak nem olvastam vissza): hogy a szőr NAGYON beleragad. Intim területre használom ezt, heti egyszer. Ha odafigyelek arra,hogy mindig kilögyböljem belőle a szört (értsd úgy h minden egyes húzás után) akkor nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.