Wilkinson

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krixtina13, Módosítva: 2014. december 11.

Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Szépítő eszközök

4 pengés borotvafej, billenő fejjel. Hosszantartó simaság.

poszike22

2021. november 18.

Az AloeVerás E-vitaminos verzióját használom, nagyon elégetett vagyok vele, a merőleges fémszálaknak hála nem vágom meg magam, nagyon kellemes eredményt lehet vele elérni.
Takarítani kicsit nehezebb mint egy sima borotvált amin nincsenek védőszálak de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 18.

JasmineK

2020. június 26.

Én egyszer sem tudtam használni, nem fogott el semmit! Oké, kicsit erősebb a szőr a lábamon, na de akkor is... Valami olcsó eldobhatós is 2-3 alkalmat kibírt... Egyébként én nem is használok női borotvát... Rohadt drága volt, ahoz képest, hogy semmit nem fog el, soha többet női borotvát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Zsofii88

2017. június 6.

2016.09.14. Az első fej ami a borotván volt alapból 6 hónapig bírta nálam. Hihetetlennek tűnt de tényleg,kifogástalanul borotvált fél évig...meg is vettem hozzá az új fejeket gondoltam ezzel bőven elleszek több mint egy évig. Nem tudom miért meg hogy egyáltalán lehetséges-e de az új "friss" pengés fej most 2 hónap használat után vagdossa a lábam,folyton kipattog és eddig ezeket sose tapasztaltam.Ma szerintem kuka lesz ez a fej és rárakok egy újat remélhetőleg azzal olyan jó lesz mint amilyen az elsővel volt..ezért 1 csillagot levonok :s

UPDATE
2017.06.06.
Vettem még egy dobozzal hátha jó lesz..de valamiért nem tudom sose tökéletesre leborotválni magam vele..Többször megvág és nem egyenletesen borotvál.Még egy pengém van azt elhasználom,de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

UPDATE
2017.06.06.

Lolychan

2017. június 6.

Pénzkidobás a borotvával együtt sajnos :/ az eldobhatós Gillette borotvám többet ér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

pnehv72

2017. május 25.

Mást használtam előtte. Gondoltam kipróbálom mivel árban elég elfogatható. Nagy csalódás ! Túl sűrűn kellet használnom ahoz hogy jó eredményt kapjak (kb 3 naponta). Pótfejet is vettem gondolván hátha jobb lesz. De nem! Nem sokat ért. Tisztítani is elég nehéz. Max pihével rendelkezőknek beválhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 25.

senskin

2017. március 27.

Olyan gyengéd akar lenni, de életlen. Hamar elhasználódik, szerintem túlságosan gyenge a pengéje és nehéz kitisztítani. Inkább akkor eldobhatót veszek, mert így nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

KBMona

2017. január 20.

Mindig ezt használom, nekem is az a problémám, mint az előttem szólóknak. Az elején tökéletesen sima bőrt kaptam általa, könnyű volt tisztítani, és hónapokig bírta egy fej. Az utóbbi fél évben megváltozott valami, ugyanúgy könnyen lehet tisztítani, de az eredmény már nem teljesen sima bőr, és hamar kopik a feje. Pedig ugyanúgy tisztítom s használom, ahogy eddig is. Ismét kereshetem a tökéletes megoldást. :\

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Miamo

2016. szeptember 19.

Furcsa, mert kb. 1 évig nem volt vele semmi gondom. Szép simára borotvált, nagyon elégedett voltam, sokáig tudtam használni egy fejet. Aztán idén tavasszal kezdett nyűg lenni vele az egész művelet. Irtó nehéz volt kitisztítani, és 1-2 használat után alig vitt le valamit. Hetente dobtam ki a fejeket, aztán megelégeltem, mert így azért elég drága mulatság. Vettem valami no name eldobhatót, 3 pengés, mozgófejes. Kb. 100 forintra jön ki darabja, és simán veri a Wilkinson Quattrot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Cicus01

2016. augusztus 22.

Kifogástalan!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Kifogástalan!

kovacsrekaa

2016. június 22.

1+1 akcioban jutottam hozza nyellel es 4 pengevel egyutt. Az elso penge nagyon hamar elkopott. De amik a dobozban vannak nagyon jol birjak. Nem okoz irritaciot, nem vakarom szet a labam. Most a dm kuldott kupont, vedzek meg penget. :) szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice