Wilkinson

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2013. július 25.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Egyéb

Az Xtreme3 a Wilkinson legjobb eldobható borotvája. Három rugalmas penge és kompakt billenőfeje 100%-osan illeszkedik tested vonalához, hogy lábaid ragyogóan simák, bársonyos tapintásúak legyenek.

bettina28

2020. július 4.

Nekem nem annyira borzalmas, de a Venus jobb. Már nem is használom ezt a félét mert az árát nem éri meg szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

kelly7dy

2020. június 22.

Borzalmas. Több szőr benövés, megvágom vele magam állandóan. Harmadik alkalommal a penge kopott, nem ilyennek kellene lennie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

missmarple

2020. június 22.

4 év aktív borotválás alatt eddig kétszer vágtam meg magam, és egyszer sem volt benövésem. Ezzel mindkettőt sikerült gyarapítani, mindamellett, hogy nem is végez tiszta munkát, frissen borotválva is látszik (a vörös foltok közepén) a szőr

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

aniko_farago

2020. május 31.

Régebben próbáltam de nekem sajnos irritálta a bőrömet és hamar életlen lett a pengéje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

siamensis

2020. május 27.

Nekem ez nagyon bevált. Erősek a pengék, szép sima lesz a végeredmény, és viszonylag sokáig éles is marad, viszont nem vágom meg magam vele könnyen, és nem pirosodik ki tőle a bőröm túlságosan. Kicsi a feje és flexibilis, jól billen-hajlik, így a nehezen hozzáférhető helyeken is jól boldogulok vele.
A rózsaszín Sensitive verzióját is próbáltam, viszont nekem ez a fajta jobban bejött, annak a krémezőcsíkja már-már túl sok gélt adott le, és inkább csak irritálta a bőröm, semmint segítette volna a munkát, és könnyebben is megvágtam magam vele, úgyhogy én emellett a lila mellett maradtam. Ezt viszont már többször is újravettem, ár--érték-arányban szerintem nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

Fiszuli

2020. május 14.

Régen többféle borotvát használtam (mind eldobhatós volt), aztán rá akadtam a Wilkinson-ra és azóta is ezt használom. Azaz konkrétan ezt, és az "ikertestvérét", attól függően, hogy melyik van akcióban. Én nagyon szeretem. Nem irritál, nem viszketek utána és az eddigi, kb 15 éves borotválkozási pályafutásom alatt amúgy sem sokszor vágtam meg magam, de ezzel is talán 1-2 alkalommal és akkor is én szerencsétlenkedtem. Minden területen tökéletesen szuperál. Nem érzek semmilyen különbséget közte és az "ikre" között, így tényleg mindig csak az ár dönt, hogy melyiket veszem. Nagyon szeretem, biztos, hogy nem fogom lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

sztike

2020. február 19.

Hm. "A Wilkinson legjobb eldobható borotvája"? Really? Akkor bocsánat, de nem akarom tudni, milyen a többi. :D Nem értem a koncepcióját. Benyomható a penge rész. De miért is? Ki a franc nyomja rá a borotvát a lábára? Már csak azért is kérdezem, mert ujjal benyomva sem kis erőt kell kifejteni hozzá. A feje nekem túl "merev", szintén elég komoly erőbehatás kell ahhoz, hogy elmozduljon, ami sérülést okozhat, de ha meg nem mozdítod el a fejet, garantáltan megvágod magad. Meggyőződésem, hogy ezt a borotvát nem egy nő tervezte, mert a női test "domborzatához" a legkevésbé sem idomul. A Gillette Simply Venus borotvájával szinte csak simogatnom kell a lábam, mert a feje azonnal mozdul, nem kell nyomni hozzá, de ha nyomnám se lenne gáz, pontosan azért, mert a fej rögtön hajlik és így a megfelelő szögben ér a bőrömhöz. Ezzel a Wilkinsonnal sajnos nem ilyen egyszerű a helyzet, állandóan megvágtam vele magam (kivált a bokám körül), hónaljra egyáltalán nem működött, intim területre pedig ezek után meg se mertem próbálni. Egyszer vettem, mert nem volt az üzletben Gillette, de nem is használtam el mindet, néhány próbálkozás után a nem használtakat továbbadtam. Egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

dynah13

2019. december 15.

En is rengeteg fele borotvat probaltam, de mar csak ezt a fajtat hasznalon. Tenyleg vigyazni kell uj borotvanal, mert eles, de megszokas kerdese. Jol leszedi a szort, nem irrital es sokaig is tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Toothfairy

2019. november 12.

Számomra egy borotvánál két dolog fontos. Az egyik, hogy végezze a feladatát, tehát távolítsa el a szőrszálakat, sima bőrfelületet eredményezzen, a másik pedig, hogy könnyen, biztonságosan lehessen használni. A feladatát hibátlanul végzi, talán azt mondhatom, hogy még soha nem értem el ilyen szép eredményt. Cserébe viszont több helyen véresre kaszabolta a lábam az első használatkor, amit eddig még soha egyetlen borotvával sem sikerült elérnem. Ha nagyon körültekintően használja az ember, akkor gyönyörű eredményt lehet vele elérni, de nekem még így is sikerült vágást ejtenem magamon, úgyhogy semmiképpen sem használnám, vagy venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

CandyLove

2019. szeptember 5.

Sok-sok borotva kipróbálása után megtaláltam a számomra megfelelőt, melyet már évek óta használok. Könnyen használható, jól vág, nehezebben elérhető helyekhez is hozzáférek, nem irritál. Ár-érték arányban tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Antioxidánsok: Tocopherol

PVP 0 0