Wilkinson

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2016. április 21.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

3 pengés eldobható borotva krémezőcsíkkal érzékeny bőrre. Rugalmas pengéinek köszönhetően könnyedén követi a test minden vonalát.

Fiszuli

2020. május 14.

Őt és az "ikertestvérét" használom már sok-sok éve. Nagyon szeretem, nem bántja a bőröm, nem irritál, nem viszketek utána, a selymesség napokig megmarad és minden porcikámon tudom használni. Talán, ha 1-2 alkalommal megvágtam vele magam, sokat mondok, de akkor is csak én voltam a béna. Őt is, és az "ikrét" is csak kétszer használom, aztán kuka, nem merek többet kockáztatni, mert akkor már lehet tényleg vagdosás lenne belőle. Nem tudok sok különbséget mondani a másik típushoz képest, mindig az ár dönt, hogy melyiket veszem, sokszor szokták valamelyiket akciózni. Örök darab marad, ez biztos, nincs okom lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

tátombák

2020. március 2.

Már a második használatkor úgy borotválja le a lábam, hogy borostás marad. Szerencsémre mennyiségi akciósan vettem összesen 2 dobozzal, mert naivan azt gondoltam, hogy ha a márkától más bevált, ez sem lehet rossz. Tévedés. Magányos estéimre használgatom el őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Mirabylia

2019. július 5.

Általában az 1db-os utazós verziót szoktam venni, mert alapvetően nekem a rugalmas pengék nem váltak be. Nekem muszáj kicsit "rányomni" a borotvát, hogy a vékony szálakat teljesen le tudjam gyalulni, de ezzel ez nem kivitelezhető. Ellenben a csontos felületeknél remekül bevált (térd, könyök, csukló, boka, sípcsont). Viszont most látom, hogy van benne olyan, amire allergiás vagyok. Eddig észre se vettem. Bár nem hiszem, hogy az a pár pillanat a lemosás előtt túlzottan számítana, de nem árt tudni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

tinyblackpaw

2018. június 1.

Megfogadtam, hogy sosem veszek többé női borotvákat mert sosem bizonyultak elég hatásosnak és sajnos ismét szembesülnöm kellett a ténnyel, hogy rajtam nem működnek. Nem vagyok egy csubakka de nagyon nehezen bírja a bőröm a borotválást főleg nyáron, amikor az izzadás és hőség miatt még kritikusabb a helyzet a kipattogzást illetően. Az első használatnál még elment, de másodjára már úgy viselkedett, mintha tizedjére használtam volna, nem borotválta le teljes egészében a szőrt, kellemetlen volt használni, nem siklott igazán a bőrön. Eléggé kipattogott tőle a bőröm pedig ennél többet vártam. Maradok a jó erős férfi borotváknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Helene

2018. április 7.

Érdekes az enyémre nincs ráírva hogy Sensitive de az összetétele teljesen megegyezik ezzel.. Na mindegy. A Cien 2 pengés eldobható borotvát váltottam le erre és mekkora meglepetést ért. Nagyon könnyen csúszik a bőröm, egyszeri lehúzással eltávolította a szőrszálakat amivel így időt spóroltam. Használata után, lágy, puha és selymes tapintású volt a bőröm, ami arra késztet hogy állandóan csak simogassam a bőröm. Szerencsére nem pattogtam ki tőle, így azt hiszem megtaláltam a tökéletes borotvát. Nem fogom leváltani semmire, amíg továbbra is ezt a pozitív hatást érem el vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Madi

2017. július 14.

A Wilkinson borotvák között nemigen vettem észre különbséget, viszont közvetlenül ez előtt a Gillette Venus Tropical borotvát használtam és az meg eközött bizony van. Ez sokkal simábban borotvál, szerintem ez a rugalmas pengéknek köszönhető és tapasztalataim szerint a Wilkinson tovább is bírja, mint a Gillette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

bettina28

2016. december 18.

Szerintem nem tud többet mint a sima olcsóbb eldobható borotvák. Picit többet vártam tőle ha már drágább. Nem venném újra, hamar elkopott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

ftmea13

2016. augusztus 9.

Azt hiszem végre megtaláltam a tökéletes borotvát. Ez és a "sima"között vaciláltam, de valahogy engem vonz minden aloe vera termék:D Nem vágom meg magam, és teljesen sima leszek, nem úgy, mint jó pár borotvánál, hogy kb "csiszikültem" magamon, hogy tegye a dolgát. Árát is teljesen megéri, csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice