Winky Lux

Ár:   $25   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   13,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Janasbrigi, Módosítva: 2019. július 22.

Ár:   $25
Kiszerelés:   13,5 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek

Magasan pigmentált paletta, 4 darab matt és 4 darab szatén csillogó szín kapott helyet benne.

Ár: 4000 , Eladó: PalmaKamillaCserhati
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Bp, fizetés: --

katdly

2019. augusztus 11.

Akciósan vettem a Sephorában 13 euróért... Nagyon megtetszett, de utólag rájöttem, hogy a többi palettámban a legtöbb matt szín már megtalálható:( Ettől eltekintve fogom véleményezni.
Nagyon jó a pigmentáltsága, könnyű vele dolgozni. A matt bordós-rózsaszínes árnyalat sötét felvive, ez nekem kicsit csalódás volt, illetve a sötétbarnának is van egy szürkés beütése. A csillogós színek viszont...! Egytől-egyig csodálatosak, elképesztően pigmentáltak, nem kell bevizezni az ecsetet sem, hogy legyen valami színük, ecsettel, de főleg ujjal felive egyből nagyon erőteljesek. A holografikus szín a kedvencem, a kék színre felvive nagyon különleges hatást ad!
Ami nem tetszik, az az, hogy kizárólag ezt az egy palettát haszálva én személy szerint viszonylag kevés sminket tudok elkészíteni (a mattok miatt). Más palettákkal kombinálva viszont nagyon nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.