WiseTree Naturals Étrend-Kiegészítő a Fogyókúrás Diéta Hatékonyságának Maximalizálására (régi)

WiseTree Naturals

Ár:   5430   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   90 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: birosz, Módosítva: 2020. január 10.

Ár:   5430
Kiszerelés:   90 db
Kategória:   Szépségvitaminok

Termékjellemzők, várható hatások (az aktív komponensek hatásai és a felhasználók visszajelzései alapján):

• fokozódik a teltségérzetet, csökken a zsírlerakódás, elősegíti az intenzív zsírégetést,
  • a komponensek fokozzák a zsírok oxidációját, ezáltal csökken a testtömeg index,
  • csökken a zsírraktározás, javul a zsírok felhasználásának hatásfoka, és fokozódik az anyagcsere,
  • csökken a szénhidrát utáni vágy és a cukrok iránti éhségérzet, javul a szénhidrát anyagcsere,
  • kis mértékben csökken a vércukorszint, nő az inzulin érzékenység és javul az inzulin háztartás,
  • csökken az étkezéssel bevitt zsírok és szénhidrátok felszívódásának hatásfoka a gyomorban,
  • megakadályozza a többlet kalória zsírrétegként való tárolását (kiemelten érvényes ez a hasi zsírréteg csökkentésére).

A gyógynövények a szervezetbe kerülve nem kizárólag a bőrben hasznosulnak, hanem más élettani hatásokat is kifejtenek, úgy mint:

• A garcinia nemcsak a testzsír-, hanem a vérzsírszintre (koleszterin) is hatással van. Klinikai vizsgálatok szerint képes csökkenteni a koleszterinszintet.
  • A zöld tea antioxidáns hatása miatt a szív és érrendszer karbantartását is támogatja, ami túlsúlyos emberek esetén különösen fontos, ugyanis közöttük leggyakoribb az ezzel kapcsolatos problémák előfordulása.
  • A zöld tea hatóanyagai gátolják a rákos sejtek szaporodását, és védik az egészséges sejteket.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract