WiseTree Naturals

Ár:   5093 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: birosz, Módosítva: 2020. január 10.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Termékjellemzők, várható hatások (az aktív komponensek hatásai és a tesztalanyok visszajelzései alapján):

• a bőr nedvességtartalma nő, selymesebbé válik,
  • fokozódik a bőr rugalmassága (fokozódik a kollagén termelődés), javul a hajszálerek állapota,
  • lassul a természetes bőröregedés,
  • javul a bőr védekező és ellenálló képessége,
  • a sérült szövetek regenerálódása, a hámképzés, sebgyógyulás felgyorsul,
  • mérséklődik az UV sugárzás okozta öregedés,
  • óvja a bőr rugalmasságát, melynek romlásáért a magas szénhidrát-tartalmú táplálkozás (is) felelőssé tehető.

„Mellékhatások”

A gyógynövények a szervezetbe kerülve nem kizárólag a bőrben hasznosulnak, hanem más élettani hatásokat is kifejtenek, úgy mint:

• a hatóanyagok gyulladáscsökkentő, immunerősítő hatással is rendelkeznek,
  • a növényi komponensek érrendszervédő, vérkeringés fokozó hatásúak, megakadályozzák az érfal gyulladását, a zsírszerű ún. plakkok lerakódását az érfalon,
  • a hyaluronsav pótolja az ízületközi folyadék mennyiségét,
  • javul a porckenés, megakadályozhatja a porcszövet károsodását (porckopás),
  • hyaluronsav kezelést alkalmaznak például a térd ízületi gyulladásának kezelésére, a fájdalmak csökkenését és az állapot javulását idézi elő.

hajasbaba

2015. december 18.

A hyaluronsav tartalma miatt kezdtem el szedni kb. egy hete. Már most érzem és látom a hatását! A térdem azóta nem fáj és nem recseg-ropog, a bőröm pedig már egyáltalán nem száraz, már nincs száraz lábszár sem, pedig szappannal tusolok, és testápolót sem használok már, nincs rá szükségem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Calcium Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract