Women'Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Women'Secret üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillababa, Módosítva: 2012. február 25.

Lelőhely:   Women'Secret üzletek
Kategória:   Ajakápolók

3 változatban kapható.

dinkofanni

2016. június 6.

Nagyon jó illata van, de hidratálásban nem túl erős ez a termék. Zsíros, ragacsos érzetet hagy az ajkakon. A kiszerelése sem túl higénikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Lara5

2013. augusztus 30.

Én sem szeretem a tégelyes szájfényt, nem higénikus, de ez a szájfény jó volt, szép csillpogást és színt adott a számnak. A szélfújással és kiengedett hajjal nekem is gondom volt, olyankor nem ezt használtam:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Black Fairy

2013. május 25.

Nekem zöld almás van...Imádom az illatát, az fogott meg engem...Nem szeretem ezt a belenyúlkálós dolgot, de nagyon cuki a doboza!!!
Az ajkamnak fényt ad, gyönyörű, természetes, ápolt hatást érek el vele...
És miért pontozom le mégis? Nem hogy nem hidratál, de egyenesen szárít...:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

Az ajkamnak fényt ad, gyönyörű, természetes, ápolt hatást érek el vele...
És miért pontozom le mégis? Nem hogy nem hidratál, de egyenesen szárít...:/

nayao

2013. május 18.

Kellemes az illata, de eléggé ragadós. Szélfúvásban nem a legelőnyösebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

Kellemes az illata, de eléggé ragadós. Szélfúvásban nem a legelőnyösebb.

Lillababa

2012. február 14.

Az illata fogott meg, jó sok is van benne,de nem tudtam kihasználni mert hamar megromlott. A doboza nagyon szép, tárolónak használom. Nyilván nem a legerősebb ajakápoló, de ha nincs baja a szánknak és nem akarunk rúzsozni, pont jó, hogy "legyen valami".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.