Women'Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Women'Secret üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillababa, Módosítva: 2014. március 4.

Lelőhely:   Women'Secret üzletek

3 változatban katható duo szemhéjpúderek.

Druszilla

2013. július 14.

A rózsaszínes és a barnás duók vannak meg. A hozzá adott kis ecsetke abszolút értelmezhetetlen - mini-plüss-hajlított ecset?! Mindegy... Ahhoz képest, hogy nem sminkben utaznnak, meglepően jól sikerült ez a termék - viszonylag tartós, szépek a színek, nem porzanak, de elég intenzívek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

arcoiris

2013. február 21.

Ajándékba kaptam, meglepően jónak tartom-amire nem számítottam egy fehérnemű márkától. A színek szépek és nem porzik, jól pigmentált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 21.

csernusbrigi

2012. augusztus 8.

A 3 közül a szürke-fekete színű van meg, én személy szerint nagyon szeretem. Szép, pigmentált színek és nagyon tartós is. Egy kicsit tényleg drága, én is 3at vettem 2400 ft-ért (a másik kettő is hasonló csomagolású, csak más színek) de tartós, meg vagyok vele elégedve, így utólag már nem bánom, hogy kifizettem érte ennyit. :) Az aplikátor cuki, de nem használom, ahogyan a többit sem, amit a sminkekhez mellékelnek; jobban szeretem az ecsetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

berni88

2012. március 14.

Egy elnézett akció miatt 3at vettem meg 2500ft-ért (darabár 1300ft, egy járt ajándékba). A szürke-fekete, a lila-rózsaszín, és a zöld-kék is megvan.
Nagyon édes a csomagolás, de vagy kinyitni nem tudom, vagy ha már sikerült akkor bezárni :/
Az aplikátor jópofa, ahogy C alakban öleli körül a púdert, de a kezem nem áll rá :(
Jól pigmentáltak, nekem egész nap, alap nélkül se másztak el.
Ennyi pénzért viszont túl kicsik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 14.

Jól pigmentáltak, nekem egész nap, alap nélkül se másztak el.
Ennyi pénzért viszont túl kicsik!

Lillababa

2012. február 14.

A 03 Roses árnyalat van meg, szép, pigmentált színek. Nagy gondja a színek elhelyezkedése, a világos sarkaiból a legkisebb ecsettel is nehéz kiszedni a színt(a mellékelt ecsettel biztos lehetne, de az szokás szerint használhatatlan). A szavatossága meglepően rövid, 6 hónap, de egy év után semmi baja,én az orrom után megyek. Nem tudom miért ijesztgetnek(bár a szájfényeik tényleg megromlanak fél év után, az tény)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.