Women'Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Women'Secret üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kunikida, Módosítva: 2015. január 20.

Lelőhely:   Women'Secret üzletek
Kategória:   Dezodorok

Kiadás éve: 2014

Illatösszetevők: olasz mandarin, orgona, nektarinhéj, narancshéj, rózsa, egyiptomi jázmin, szantálfa, pézsma

lovemiyu

2018. június 14.

Jil Sander Sport-hoz hasonló illat szerintem, legalábbis nekem valamiért az az illat ugrik be róla. Kellemes nyári pezsdítő és üdítő, nem erőszakos illat, de van benne valami éles, ami nem puhul be, hanem végig ott van és ami miatt sajnos nem tudom viselni. De legalább nem jellegtelen rózsaszín lötyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

juditkaa70

2018. január 13.

A belső szépség, az elgancia és a kifinomultság jellemzi az illatot. Olyan nőknek való akik pozítivak és lelkileg is energikusak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 13.

kunikida

2015. január 6.

Nekem nagyon tetszik. Árban is megfelelőnek tartom. Az tetszik benne, hogy nem erőteljes illat...pont, jó diszkrét nőies.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 6.