Women'Secret

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Women'Secret üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2019. augusztus 14.

Lelőhely:   Women'Secret üzletek
Kategória:   Egyéb

"Maga a testpermet is a nőiességet, érzékiséget hangsúlyozza, friss érzetet kölcsönöz a testnek. Citrusos jegyeiben a bergamott, írisz és a vetiver könnyedsége dominál. "

Nikk89

2020. május 23.

Számomra a frissen mosott ruha illata. Nem túl tartós,de az illat kárpótol kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

bero931028

2019. október 21.

Az árához képest nem túl tartós. Frissen, zuhany után a bőrömre permetezve imádtam. Főleg a nagy nyári melegekben. Fél óra múlva viszont már semmi sem érződött belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

asszembocicsoki

2019. augusztus 16.

Isteni, kicsit grapefruitos illata van. Egy a gond: ahhoz képest, hogy nem olcsó egyáltalán nem tartós...üzletben próbáltam csak ki, de mire kisétáltam semmi sem érződött belőle..nagyon kár érte. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.