Wooden Spoon

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsofi321, Módosítva: 2019. augusztus 14.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Védelem az egész családnak stift kiszerelésű fényvédő stift formájában. Összetevői és fényvédő hatásának köszönhetően babák és gyermekek számára is ajánljuk.

Zsofi321

2019. augusztus 12.

Szemeztem már vele, szerettem volna kipróbálni egy ilyesmi fényvédőt is, illetve egy fizikai és nem kémiai fényvédőt. Szerintem elsősorban a kisgyerekes anyukákat fogná meg ez a termék, nekem az tetszett benne, hogy nagyon szépek az összetevői, teljesen természetes. Nekem bevált, arcra és kézre is használtam. Nem pattogott ki tőle az arcbőröm, ami nagy pozitívum. A kezemen a nagyon szárazabb ekcémára hajlamos területekre használtam és jól bevált. Leárazva vettem meg, kb 900 forintért (közeli lejárat miatt leakciózták), így úgy gondoltam egy próbát megérhet, úgy is lett. Első látásra és használatra fura lehet, hogy stick, szilárd, nem tubus, nem folyékony, mint a legtöbb fényvédő. Én szívesen ajánlanám, főleg gyerekeseknek, illetve akinek érzékenyebb a bőre és jobb megoldást keres a kémiai fényvédők helyett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Antioxidánsok: Tocopherol