Wooden Spoon

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2016. augusztus 3.

Kategória:   Fényvédők

A biztonságos és hatékony védelem napozáshoz ellenőrzött organikus vajakkal, természetes E-vitaminnal és nem-nano cink-oxiddal.
Ez a termék nem tartalmaz kémiai fényszűrő anyagokat, szintetikus összetevőket, allergéneket, sem tartósítószereket. Úgy gondoljuk, hogy receptünk a legnagyobb biztonságot nyújtó természetes megoldás, amit valaha előállítottak. Egyetlen aktív összetevője a nem-nano cink-oxid, egy biztonságos ásványi anyag, amely befedi a bőrt és visszaveri az UVA és UVB sugarakat.
Nagyszerű választás az egész család számára

• Biztonságos, hipoallergén összetétel gyengéd és tápláló vajakkal a babák bőre számára,
  • Vízálló tulajdonság a család aktív tagjai számára, akik nehezen maradnak kint a parton,
  • Táplálnak és megelőzik a bőr kiszáradását, aminek az anyukák örülnek,
  • Erős és hatékony védelem az extrém kalandok kedvelői számára,
  • Nem tartalmaznak allergéneket, irritáló összetevőket, kőolaj alapú összetevőket, kérdéses megítélésű vagy potenciálisan káros anyagokat.

Roberta

2019. augusztus 7.

Tegnap vastagon lekentem a 3 éves lányomat. Kb 3 órát voltunk a parton. Leégett a válla, háta. Köszönöm, de ez kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Pannamaris

2019. április 26.

Az utóbbi időben túl érzékeny lett a bőröm szinte mindenre, így nem bírom a kémiai fényvédőket sem.Viszont fontosnak tartom a fényvédelmet ezért olyan terméket kerestem ami fizikai szűrős és szépek az összetevői.Erre esett a választásom,és nagyon örülök neki,szuper jó!Most arcra használom,de nyáron testre is fogom,sőt lehet hogy az 50faktoros változatát is beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

bananfa

2019. február 16.

Elöször kicsit megremultem, mert felvitel utan feher reteget hagy es elegge massziv allaga van. De rajöttem, hogy amennyiben turelmes az ember es var 15 percet, hogy felszivodjon, akkor eltunik a feherseg (noha vilagositja a börszint, az teny) es nagyon egyseges börkepet ad. Nekem az a trukköm, hogy beszivodas utan finoman "felitatom" egy papirzsebkendövel a maradek fenylö reszeket. Egy keveske pudert viszek fel ra (fenyvedöset szinten), vagy esetleg az Estelle och Thild biomineral alapozojaval keverem / zarom a muveletet. Igy tökeletesebb a hatas, mint barmely mas termeknel, amit eddig hasznaltam. Szerintem a kakaovaj nagyon megdobja es maximalisan hidratal a teli hideg, szeles napokon is. Az illatat kifejezetten szeretem. Tovabba nalam nagyon bejött az összehazasitas Maria Åkerberg protecting outdoor olajaval, igy lazabb es kenhetöbb allagu lesz. Ugy erzem feszesiti is az arcbört, ezert kifejezetten anti-aging a "feeling".

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 16.

PDEva

2019. január 3.

Májusban volt másfél éves a kislányom, és napokat töltöttem azzal,h kifundáljam, milyen fényvédőre ruházzak be, ami neki is jó, és a felnőtteknek is. Volt egy alig használt drKelen az előző évről, de nem voltam kibékülve az összetevőivel, a gyerekre semmiképpen sem akartam rákenni, max.ha semmi egyéb nincs, és nem akarom megpirítani a napon,ha mégis ki kell menni a "tiltott időszakban"... Már jópár szeren átrágtam magam, kezdtem elkeseredni, hogy mennyi kockázatos anyagot tartalmaz a legtöbb kicsiknek gyártott naptej, napkrém is, mikor végül felfedeztem ezt a terméket. Tisztában voltam az alkotóelemek fényvédő képességével, de mégis kicsit szkeptikus voltam, hogy valóban biztonságban tudhatom-e a kisgyermekem bőrét, tényleg nem fog leégni a bőre (eléggé világos bőrű), ha ezzel kenem. Megrendeltem, mert kémiai fényvédőt nagyon nem akartam... Megjött a csomag, egyszerre ki is próbáltuk, olyan a termék, amilyennek az összetevői alapján képzeltem (természetes növényi olajos illat, állaga is olajos, tapadós; csomagolása is nagyon bejött, a pumpás adagoló pedig tökéletes, higiénikus ). Egész nyáron használtuk, még maradt is belőle egy kevés (persze, nem vagyunk azok a strandon nyugodtan elfekvő vagy fürdőző típusok, főként normál, hétköznapi használatról, du. 4 óra utáni napozgatásokról van szó, de azért erősebb sugárzásban is teszteltük párszor), és egyszer sem égtünk le, kellemes, fokozatos, nem túl erőteljes barnulás érhető el vele. Kiváló termék. Tuti,hogy vízálló, alig lehet lemosni a tenyérről a felkenés után. Mindenre tapad, amihez hozzáér, nagyon ragaszkodó :D. Tetszik,h többféle célnak is megfelel a termék, azaz testápolóként is használható. Őszi-téli időszakban a bőröm a kézfejemen, lábamon annyira száraz,hogy berepedezik, esetenként kivérzik, mostanában ezzel ápolom, védi a sérült területeket, nem irritál. Gyermekem hidegre érzékeny arcocskájára kenve pedig kiváló hideg és szél elleni krém. Nagyon jól kihasználható, egészséget támogató kence. Csak ajánlani tudom. :)

UI: egyébként elég egyszerű krém, semmi extra, akár gyógyszertárban is összekavancolhatnák... de hazai gyártóktól nem találtam semmi hasonlót. Tényleg nincs?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 3.

izabella73

2018. április 29.

Legjobb fényvédő arcra amit eddig próbáltam.Nem hagy fehér réteget,tökéletesek az összetevői,és hatékonyan véd is.Nagyon örülök hogy rátaláltam,ez a mindenre érzékeny bőrömre csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 29.

Captainblonde

2017. augusztus 2.

Kislányomnak vettem, mert mindenképpen valamilyen natúrkozmetikai naptejet akartam venni neki, a drogériás-kőolajszármazékos sz@rok helyett, és bevált. Egyszer sem égett le, egészen kellemes illata is van, és hamar be is szívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

bingus86

2016. augusztus 11.

Nagyon sok rosszat hallani mostanság a fényvédőkről is,ezért örültem,hogy a Naurelnél rátaláltam erre,tőlük bármit bátran merek rendelni. 100%-osan elégedett vagyok vele,nem tudom tovább ragozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

natasa

2016. július 3.

Arcra kerestem fényvédőt, de egy csomó kritériumot állítottam fel. Pl. : ne legyen benne kémiai fényvédő, a fizikai összetevők közt ne legyen nano részecske, kevés összetevőből álljon, ne legyen maszk hatása, ne szárítsa, ne zsírosítsa a bőrt stb. Ezt találtam, meg is vettem. Nem hagy fehér foltokat az arcon, jól kenhető. Nagyon jók az összetevői, még táplálják is a bőrt, ezért mikor felviszem, előtte kicsit kevesebb arckrémet teszek alá. Ha hosszú távon arcon komedogén lenne, akkor elhasználom testre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 3.

Antioxidánsok: Tocopherol