Wooden Spoon

Ár:   5990 Ft és 8990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gendur.berni, az összetevőket feltöltötte: Kajmi, Módosítva: 2021. június 8.

Ár:   5990 Ft és 8990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Fényvédők

• Biztonságos, hipoallergén összetétel gyengéd és tápláló vajakkal a babák bőre számára
  • Vízálló tulajdonság a család aktív tagjai számára, akik nehezen maradnak kint a parton
  • Táplál és megelőzi a bőr kiszáradását
  • Erős és hatékony védelem az extrém kalandok kedvelői számára
  • Nem tartalmaz allergéneket, irritáló összetevőket, kőolaj alapú összetevőket, kérdéses megítélésű vagy potenciálisan káros anyagokat
  • A receptben használt vajak vitaminban, polifenolokban és antioxidánsokban gazdagok; táplálják és hidratálják a bőrt, megóvják a kiszáradástól

100% természetes összetevők, 69% organikus összetevők. Nem tartalmaz kémiai fényszűrő anyagokat, szintetikus összetevőket, allergéneket, sem tartósítószereket. Egyetlen aktív összetevője a nem nano cink-oxid, egy biztonságos ásványi anyag, amely befedi a bőrt és visszaveri az UVA és UVB sugarakat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bakoca

2022. május 21.

Igazából csak magamat hibáztathatom, hiszen tudtam, milyen a kakaóvaj, hogy mennyire csillog és nem szívódik be a bőrömön. Mégis reménykedtem, hiszen csodaszép az inci. Azt meg, hogy mennyire véd a naptól, sosem tudom meg, mert így biztosan nem megyek ki a házból🤣 Szemet amúgy nem csípi, illata, állaga nyerő, csakhát a megfelelő mennyiség egy hét múlva sem szívódna be a bőrömbe, emiatt minden bele is ragad, meg letörlöm és félő úgy már nem véd jól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 21.

Katta79

2022. május 5.

Nálunk nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Nagyon nehéz volt elkenni a gyerekeken és utána nehezen is tudtam "lemosni" róluk. Annak ellenére, hogy már a strandolás előtt, otthon bekentük őket, illetve, hogy a strandon ismét használtuk - megpirultak kissé, pedig ügyeltünk rá, hogy ne legyenek 15-20 percnél többet a napon. Apa kiakadt az állagától. :) sajnos a fürdőruhánkon is nyomot hagyott, ha véletlenül rákerült - tény, hogy 1-2 mosás után eltűnt.
Az összetevők miatt 5 csillagot érdemel, azonban a kenhetőség és a - nálunk - alacsonyabb hatékonyság miatt nekem csak 3.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 5.

Zsuzs3883

2022. február 7.

Gyerekekre nyáron, magamra (arcra - rosacea miatt fizikai kell) télen tökéletes választás. Uriage mineralról jöttünk át, mert az a második kisgyerekemet kiütötte. Volt valami változás időközben a wooden spoon fényvédőnek az összetételében, mert az illata nem olyan kókuszos már és sokkal könnyebb eldolgozni. Nem hagy olyan fehér nyomot mint az uriage. Arcra azért nyárra szeretnék egy kevésbé csillogó megoldást találni, télen viszont meghagyom szerintem, mert a cink oxide szerintem jót tesz a bőrömnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 7.

nihilistahedonista

2021. október 25.

Mindenképp ezt fogom megvenni a következő nyárra is a babámnak. 7-8 hónaposan kentem egész nyáron, őt is, nagylányomat is, és a mi arcunkat is. Nem csak strandon. Éppen elég volt egy szezonra, úgyhogy a nagyobbra fogok beruházni.
Ezek az összetevők a legcsodálatosabbak a gyerekbőr számára. Nem égtek le egyszer sem, de tény, hogy szürkés fehéres színű réteg marad rajtunk sajnos. Nekem a hiperpigmentált bőrömre ez kell és kész, inkább elviselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 25.

lesi_jenny

2021. július 14.

Szuper termék, tiszta összetevők! Kislányomnak nagyon érzékeny a bőre de egyszer sem égett meg, elég egy egészen kevés. Picit sűrű és nehéz eloszlatni de a hatása kiváló!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

dorkosan

2021. június 12.

Végre találtam egy nem kémiai fényvédős, titánium dioxid mentes fényvédőt! Arca használom szinte mindennap. Olajos a bőröm, ezért rajtam talán jobban olajos réteget hagy, mint egy normál/száraz bőrön, de az előbb írtak miatt ezt megbocsátom neki, úgyis kifényesedne a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.

Dyana91

2021. február 20.

Kislányomnak vettem tavaly és nagyon jól teljesített a strandon.Egyszer sem égett le a hófehér bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Eni

2020. július 17.

Nem bántam meg, hogy megvettem. Imádom! Könnyen eloszlatható a gyerekek arcocskáján is. Nem hagy durva fehér réteget, de nyílván nem láthatatlan mivel fizikai fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

V1kt0r1

2020. május 18.

Nagyon elégedett vagyok vele, a kisfiamnak vettem az első nyarán, azóta is csak ezt használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

ildi81

2019. február 19.

Mi már 2 éve használjuk ezt a naptejet, gyerekeknél és felnőtteknél egyaránt. Valóban van egy kis fehér réteg a felkenésnél, de ez hamar beszívódik, és a második használatnál már kitapasztalható, milyen vastagságban kenje az ember, hogy ne legyen túl sok. Mi az inkább gyakrabban, mint sokat elvet követjük vele kapcsolatban és nagyon elégedettek vagyunk. Egy nyárra elég kb. egy belőle két gyereknek, ha felnőttek is használjuk, akkor inkább kettő. Szeretem, hogy nem tartalmaz semmilyen káros összetevőt, ez az első ilyen tiszta naptejünk és idén is csak ezt fogom vásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 19.

Antioxidánsok: Tocopherol