Wooden Spoon

Ár:   5990 Ft és 8990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gendur.berni, az összetevőket feltöltötte: Kajmi, Módosítva: 2021. június 8.

Ár:   5990 Ft és 8990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 150 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Fényvédők

• Biztonságos, hipoallergén összetétel gyengéd és tápláló vajakkal a babák bőre számára
  • Vízálló tulajdonság a család aktív tagjai számára, akik nehezen maradnak kint a parton
  • Táplál és megelőzi a bőr kiszáradását
  • Erős és hatékony védelem az extrém kalandok kedvelői számára
  • Nem tartalmaz allergéneket, irritáló összetevőket, kőolaj alapú összetevőket, kérdéses megítélésű vagy potenciálisan káros anyagokat
  • A receptben használt vajak vitaminban, polifenolokban és antioxidánsokban gazdagok; táplálják és hidratálják a bőrt, megóvják a kiszáradástól

100% természetes összetevők, 69% organikus összetevők. Nem tartalmaz kémiai fényszűrő anyagokat, szintetikus összetevőket, allergéneket, sem tartósítószereket. Egyetlen aktív összetevője a nem nano cink-oxid, egy biztonságos ásványi anyag, amely befedi a bőrt és visszaveri az UVA és UVB sugarakat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

mariska6

2023. augusztus 9.

Eredetileg az "ehető" 30 SPF-est használtam, ami állítólag gyorsan avasodott, ezért kivonták a forgalomból, nekem azzal sem volt gondom. Váltottam erre.
Fontos volt, hogy ne egy illatosított, szétkemikáliázott terméket vegyek, mert a bőröm szinte minden termékre allergiás, kipirosodással, viszketéssel reagál, sminkelni sem sminkelek emiatt. Világos, de leégésre nem hajlamos bőröm van.
Ugyanúgy használom arcra, mint testre.
Fehér foltot hagy a ruhán, ezért érdemes óvatosan krémezni, ez engem nem zavar.
Az állaga sűrű, és fényesíti az arcbőrt. Ez sem zavar, mert amúgy nagyon száraz a bőröm és még táplálja is, szebb és élettel telibb lett. Hogy fehér réteget hagyna a bőrön, nem tűnt fel, inkább kicsit "glitteres" hatást kelt a cink-oxid miatt, azt egyenesen imádom, nagyon tetszik, ahogy csillog rajta a nap. Egyszer sem égtem le, keveset is barnultam, igazából arcra ezt az 50-est használnám, testre a 30 elég lenne a bemelegítő időszak után, hogy színt kapjon az ember.
Biztos, hogy maradok a fizikai fényvédőknél, és nagyon remélem, hogy ezt még sokáig gyártják, mert nekem tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. augusztus 9.

Ugyanúgy használom arcra, mint testre.
Fehér foltot hagy a ruhán, ezért érdemes óvatosan krémezni, ez engem nem zavar.

Alexaszi

2023. július 20.

Nem szívódik be, zsíros marad a bőr, így a kislányomra úgy ráragad a homok, hogy sima vízzel le sem jön.
Illata sem túl kellemes, a fürdőruhából sem jön ki a szaga.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 20.

Illata sem túl kellemes, a fürdőruhából sem jön ki a szaga.

Evike88

2023. január 5.

Ekcemás bőrre választottam 7hós fiamnak, teljesen bevált, alig lathato fehér réteget hagy ugyan, de ez a fizikai fényvédők velejarója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 5.

nihilistahedonista

2022. június 24.

Update: Megvettem a második alkalommal is, szerencsére csak a kisebb kiszerelést. Nem fogjuk elhasználni, illetve nem tudom hova. Talán tengerparton megpróbálom. De a mindennapokban ez most sajnos elviselhetetlen lett. Megőrülök tőle, hogy órákig nem szívódik be, gyerekek egy pillanat alatt összegyűjtik az összes létező koszt a bekent testükkel.

Mindenképp ezt fogom megvenni a következő nyárra is a babámnak. 7-8 hónaposan kentem egész nyáron, őt is, nagylányomat is, és a mi arcunkat is. Nem csak strandon. Éppen elég volt egy szezonra, úgyhogy a nagyobbra fogok beruházni.
Ezek az összetevők a legcsodálatosabbak a gyerekbőr számára. Nem égtek le egyszer sem, de tény, hogy szürkés fehéres színű réteg marad rajtunk sajnos. Nekem a hiperpigmentált bőrömre ez kell és kész, inkább elviselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 24.

kocsisdori

2022. június 22.

Óriási csalódás..Több év fizikai, natúr fényvédő után már-már arra jutottam, hogy idén inkább veszek egy drágábbat, és talán kémiait, hogy ne landoljon egy újabb darab a kukában, mikor rátaláltam erre:Rengeteg ajánlást olvastam róla különböző natúr fórumokon, így az ára ellenére megvettem… Arcra tragédia, annyira zsíros, testen pedig kb 10 percig tocsogós-ragacsos zsíros érzés, majd csont szárazra szárítja a bőröm, gyerek bőrén ugyanez.Az összetevők szépek, de így sajnos hiába

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 22.

verus086

2022. június 21.

Hat nekem ez szörnyű. Lehet hogy véd, ezt nem veszem el tőle, de egész nap ragadtam tőle és cseppet sem szívódott be, mindenen fehér nyomot hagyott, amit ki se lehet szedni, szóval ment a kukába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 21.

Bakoca

2022. május 21.

Igazából csak magamat hibáztathatom, hiszen tudtam, milyen a kakaóvaj, hogy mennyire csillog és nem szívódik be a bőrömön. Mégis reménykedtem, hiszen csodaszép az inci. Azt meg, hogy mennyire véd a naptól, sosem tudom meg, mert így biztosan nem megyek ki a házból🤣 Szemet amúgy nem csípi, illata, állaga nyerő, csakhát a megfelelő mennyiség egy hét múlva sem szívódna be a bőrömbe, emiatt minden bele is ragad, meg letörlöm és félő úgy már nem véd jól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 21.

Katta79

2022. május 5.

Nálunk nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Nagyon nehéz volt elkenni a gyerekeken és utána nehezen is tudtam "lemosni" róluk. Annak ellenére, hogy már a strandolás előtt, otthon bekentük őket, illetve, hogy a strandon ismét használtuk - megpirultak kissé, pedig ügyeltünk rá, hogy ne legyenek 15-20 percnél többet a napon. Apa kiakadt az állagától. :) sajnos a fürdőruhánkon is nyomot hagyott, ha véletlenül rákerült - tény, hogy 1-2 mosás után eltűnt.
Az összetevők miatt 5 csillagot érdemel, azonban a kenhetőség és a - nálunk - alacsonyabb hatékonyság miatt nekem csak 3.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 5.

Zsuzs3883

2022. február 7.

Gyerekekre nyáron, magamra (arcra - rosacea miatt fizikai kell) télen tökéletes választás. Uriage mineralról jöttünk át, mert az a második kisgyerekemet kiütötte. Volt valami változás időközben a wooden spoon fényvédőnek az összetételében, mert az illata nem olyan kókuszos már és sokkal könnyebb eldolgozni. Nem hagy olyan fehér nyomot mint az uriage. Arcra azért nyárra szeretnék egy kevésbé csillogó megoldást találni, télen viszont meghagyom szerintem, mert a cink oxide szerintem jót tesz a bőrömnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 7.

lesi_jenny

2021. július 14.

Szuper termék, tiszta összetevők! Kislányomnak nagyon érzékeny a bőre de egyszer sem égett meg, elég egy egészen kevés. Picit sűrű és nehéz eloszlatni de a hatása kiváló!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

Antioxidánsok: Tocopherol

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.