Wooden Spoon

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ildi81, Módosítva: 2019. február 20.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Wooden Spoon napozó olaja bio superfood összetevőkkel felnőttek számára, mely gyors és tartós barnulást eredményez. Extra hidratáló uborkaolajjal és a hosszan tartó, hámlás nélküli barnaságért felelős fekete köménnyel már az első használat után látható az eredmény. A strandon és a szoláriumban egyaránt használható. Az összetevők között szereplő vajak és olajak vitaminban, polifenolokban és antioxidánsokban gazdagok, táplálják és hidratálják a bőrt, megóvják a kiszáradástól.

Nem tartalmaz kémiai fényszűrő anyagokat, szintetikus összetevőket, allergéneket, sem tartósítószereket. Bio összetevőkből készült.

ildi81

2019. február 22.

Már régóta kerestem teljesen természetes napolajat, és tavaly végre kipróbálhattam a Wooden Spoon új napolaját. Közepesen fehér bőrűnek mondanám magam, így már az első napozási lehetőséget igyekeztem kihasználni és nagyon elégedett voltam a hatással! Nem égtem le (igaz, nem is órákig aszalódtam a napon), viszont elkezdett színem lenni, így gyakorlatilag egész nyáron elkísért ez a termék. Folyamatosan használtam, minden napozás után egy árnyalattal barnább voltam, úgyhogy tökéletesen bevált! Nagyon örültem neki, hogy nem tartalmaz semmilyen káros összetevőt.

ildi81
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil