Wooden Spoon

Ár:   5250 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2020. május 11.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Fényvédők

A 35+ faktorszámú bio naptej felnőttek számára, mely biztonságos és hatékony védelmet nyújt a napozáshoz és a napsugárzás okozta bőröregedés ellen bio Superfood összetevőivel:

• baobab: antioxidánsokban gazdag, csökkenti a bőrpírt és a gyulladást
  • uborka: hidratálja és felfrissíti a bőrt
  • málna: antioxidánsokban gazdag, olaja természetes UV védelmet is nyújt

Nem tartalmaz kémiai fényszűrő anyagokat, szintetikus összetevőket, allergéneket, sem tartósítószereket

birokinga5

2021. szeptember 29.

Összességében jó termék. Mindenképp fizikai fényvédőt kerestem, szép összetevőlistával. Biodermát használtam eddig, gondoltam megér egy próbát, bár nem találtam sok véleményt róla. Kb fél éve használom és talán a fele lehet még benne, szóval aránylag kiadós, testes krém, hidratálót nem szoktam alá tenni még így ősszel sem. Egyetlen hátránya, hogy picit nehezebb az eldolgozása, ha csak éppen annyit akarok felvinni az arcra amennyi kell, akkor kicsit nyúznom kell a bőröm hogy rendesen elkenjem, ezért néha picit többet vittem fel és leitattam a felesleget. A finise fényes, de nekem azzal nem volt problémám. Annak ellenére hogy csak 35-ös fényvédő szépen teszi a dolgát. Összességében 4 csillag a nehéz kenhetőség miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

nevaneva

2021. június 20.

Tavaly ősszel vettem itt és azóta használom, elég pici, mégis kidós kis flakon. Most már normálba forduló, de érzékeny bőröm van. A fehér réteg és a kicsit zsírosabb érzet miatt csak sportoláshoz, szabadtéri tevékenységhez használom, sminkelni meg se próbáltam rá, az már fullasztó lenne. Sjnos az ilyen izzadós időben már nem jó, lefolyik, leolvad, intenzív mozgásnál, ennyi a gondom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 20.

dorkosan

2021. június 19.

Napvédelme nálam eddig jeles, de sajnos a fehér réteg itt is játszik, ami nem meglepő, mert ásványi.
Egy c vitaminos krémet mindig használok a reggeli rutinomban, erre kenve szegénynek elég beszívódni, mivel sajnos alapból zsíros a bőröm.
Száraz bőrön szerintem sokkal "elegánsabb", de egyelőre maradok ennél, mindenképp elhasználom, mert az olajosság ellenére sem okozott pattanást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 19.

Antioxidánsok: Tocopherol