Wooden Spoon

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lady_jellyfish, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hajápolók

• Ricinusolaj (kasztorolaj): a mintegy 90%-ban ricinololajat tartalmazó ricinusolaj (más néven kasztorolaj) a legjobb természetes hajnövekedés-serkentő és stimulálja a haj egészségének visszaállítását.
  • Argánolaj, más néven "Marokkó folyékony aranya": telítetlen zsírsavakban (Omega 3 és Omega 6 zsírsavakban), természetes antioxidánsokban, polifenolokban, öregedésgátló E- és F-vitaminokban, tripertén alkoholokban, szterolokban, carotenoidokban, xantofillokban, trigliceridekben, stb. gazdag növényi olaj. Ragyogóvá, élettelivé, dússá és ellenállhatatlanul puhává teszi a hajat.
  • Jojobaolaj: jódban, zsírsavakban, C-, E-, és B-vitaminokban gazdag, magas a réz-, a cink-, a króm- és a szilikontartalma. Kémiai összetétele szinte teljesen azonos az emberi bőr által termelt faggyúéval, ezért könnyen felszívódik, nem okoz zsíros hatást és nem vált ki allergiás reakciókat. Táplálja és hidratálja a fejbőrt, mérsékli a korpát, erősebbé teszi a hajat, a hajritkulást.
  • Csilimag olaj: Erőteljesen serkenti a hajnövekedést, megelőzi a hajhullást. Enyhén csípős hatású, ezáltal melegíti a fejbőrt és javítja a hajhagymák vérellátását. A jobb véráramlás új életre kelti a hajat, amely így láthatóan vastagabb, hosszabb és ragyogóbb lesz. Serkenti az új hajszálak növekedését, így a haj dúsabb lesz.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Argania Spinosa Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil