X-Epil

Ár:   374 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online: Alveolashop.com, 499 Ft

A praktikus mini penge kialakításának köszönhetően könnyű és pontos borotválkozást tesz lehetővé az intim területeken is. Az E Vitamin és az Aloe-val átitatott csík csökkenti az irritációt és megkönnyíti a borotválkozást.

Ár: 499 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Ár: 374 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
AkInImOd

2015. március 26.

Csak hónalj szőrtelenítésre jó, sehol máshol. Életlen már az első használatkor, karistol, kicsi a feje és nem áll az ember kezére, csak bénán lehet vele dolgozni. Soha nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Lisana

2013. május 31.

Ha tényleg teljesen borotválkozni akar vele az ember lánya, akkor tűrhető. Akkor lehet, hogy valóban kíméletesebb, de cserébe nehezebb is teljesen leszedni vele mindent... A feje túl kicsi, és ugyan szed le, de egyáltalán nem egyenletesen. és mivel nem egyenletes, így használhatatlan arra, hogy az ember lánya egy kicsit hagyjon "ott". Pedig szerintem épp hogy ez lenne a célja, de itt a fogak nem a penge előtt vannak, hanem mögötte (ahol hogy őszinte legyek nem is egészen értem, hogy minek...)
Biztosan nem veszem újra...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

Biztosan nem veszem újra...

Blame

2012. július 30.

Gondoltam teszek vele egy próbát. Nem igazán bíztam benne. Úgy voltam vele, hogy biztos olyan lesz mint egy sima eldobható borotva csak más az alakja. De kellemesen csalódtam. Nagyon kíméletesen a használata és utána egyáltalán nem pattogok ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

Antioxidánsok: Tocopherol