X-Epil

Ár:   800 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   3+1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: aniko_farago, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. október 25.

Kiszerelés:   3+1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Eldobható női borotva 3 pengével, ergonomikus kialakítású gumírozott nyéllel, Aloe és E-vitamin tartalmú hidratáló krémező csíkkal.

fehereszter13

2020. január 14.

Ez nagy csalódás volt. Azt hiszem egy Glamour napon vettem akciósan, és régóta lapult a fiókban. Most kipróbáltam, mert a párom véletlenül lenyúlta az én borotvámat (amúgy férfi borotvát használok, sokkal jobbak). Hát nekem már azzal problémám volt, hogy kicsúszott a kezemből, tök veszélyes így borotválkozni. Aztán a műanyag tartó, amiben a pengék vannak, éles volt kívül, így a borotva mellett még az is karcolt.
Nem szedte le rendesen a szőröket, nem lett sima lábam, nagyon rá kellett nyomnom a bőrre, hogy fogjon, más területeket meg egyenesen veszélyes volt vele borotválni, és sokkal tovább is tartott.
Nem ajánlom senkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Nem ajánlom senkinek

Alaya

2019. szeptember 11.

Nagyon nem! Több fajta borotvát használtam már, de ennél borzasztóbbal még nem találkoztam. Karcol, kipattogok tőle, egy csomó szálat elhagy, nem lesz tőle sima a lábam. Maradok a megszokottnál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Szandika12

2019. január 22.

Annyira nem rossz, átlagos borotva. Egyszer megvágtam vele magam, annak nem örültem, jól levágta a szőrt, puha lett utána a bőrfelület. Igazából csak tesztelésre vettem, keresem a tényleg nagyon kiváló minőségi eldobható borotvákat. Mivel epilálok ezért csak hónaljra és intim tájékra kellene. Szerintem még nagyon sok borotvát fogok tesztelni, hogy megtaláljam az igazit. Ezt mindenesetre szerintem nem veszem újra, egynek jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

DepecheAndi

2018. november 29.

Egy borzalom ez a borotva! A Dove spray-hez adták ajándékba, de első használat után ment a kukába, maradok a Gilette-nél.
Tépi a szőrt, tele vagyok sebekkel és két napig égett a bőröm, miután kipróbáltam. Soha többet még a nyomát se lássam a fürdőszobámban! Szó szerint eldobható, de még azelőtt érdemes eldobni, mielőtt használná az ember!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

xixi

2017. október 11.

Nem ér ki a penge belőle rendesen, ha kikaparom a krémezőcsíkot éppen használható lesz, de többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 11.

kisizé

2017. március 30.

nem rossz, nem sebez meg :) jól lehet használni, kényelmes a nyele, azonban a feje nem igazán mozog, csak minimálisan, ezért -1*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 30.

Eszter1101

2017. február 13.

régóta használom, számomra teljesen megfelel. 5 alkalommal elég körül-belül. a lábaim simák lesznek pedig erős a szőrzetem, bikinivonalon nem ezt használom, de nekem hónalj tájékon is teszi a dolgát. olcsó, simává teszi a lábaimat, nem várok nagy dolgokat egy borotvától, új lábakat egyik sem fog adni. nálam 5 csillag, de lehet, hogy érzékeny bőrűeknek irritálna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

kicsiboszi

2016. november 19.

A pengék egyszerűen nem érnek ki a keret végéig, nagyon rá kell nyomnom a bőrömre, hogy valami kis szőrt le lehessen kaparni. A lábamon még csak-csak működik valahogy, de a bikinivonalon használhatatlan. A hajlatokkal egyáltalán nem boldogul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

cságnes

2016. november 18.

nekem rendesen leszedi a szőrt, egész sokáig tudok használni egyet, eddig egyszer sem vágtam meg a bőröm, DE már a másodiknak tört le a feje, pedig nem is használtam sokáig és egyáltalán nem nyomtam rá erősen a bőrömre, hogy ez indokolt legyen. ez viszont nagyon felidegesít, hogy a pengéje még jó lenne,de nem tudom használni mert letörik a feje. silány egy borotva

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Banszky

2016. augusztus 22.

Évekig ezt vettem de minek?! Azóta rátaláltam a számomra legmegfelelőbbre. Nem rossz de már soha nem vennék ilyen kis és kevés pengés eldobható borotvát. Mindig megvágtam magam vele még akkor is ha nagyon figyeltem szőrtelenítés közben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tocopherol