X-Epil

Ár:   559 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 850 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: myoky, az összetevőket feltöltötte: sziszoka, Módosítva: 2018. augusztus 2.

Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Alveolashop.com, 850 Ft

Ez a speciális használatra kész gyantázócsík alkalmas az arc érzékeny területeinek szőrtelenítésére, mint a bajusz és az áll nem kívánt szőrszálainak eltávolítása. Összetételének köszönhetően már alacsony hőmérsékleten is oldódik, színezékanyag mentes, illatanyaga nem tartalmaz allergén komponenseket.

Ár: 559 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 850 Ft , Eladó: Alveolashop.com
XiaoBai

2019. május 8.

Legszívesebben képekkel illusztrálnám, mit tett az arcommal...
A szőrt nem szedi le rendesen, de a szám mellett mindkét oldalt lenyúzta a bőrt, ami most vörös, hámlik, és fáj. Lassan egy hete takargathatom alapozóval, mivel úgy néz ki, mintha valami randa bőrbetegségem lenne, ráadásul lassan is gyógyul. Már nem először járok így hipoallergénnek fémjelzett termékkel, hogy végül ugyanannyi, vagy még nagyobb kárt okoz, mint egy hagyományos termék.
Legközelebb inkább kozmetikusra bízom a gyantázást, az a biztos, ennek meg jár egy nagy 1-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Legszívesebben képekkel illusztrálnám, mit tett az arcommal...

Muffy

2019. március 30.

A szőrt nem gyökerestől szedte ki, hanem csak letépte a bőr felszínéről, de még ezt sem teljesen. Pattanásos lett utána a bőröm, több mint egy hét kellett, míg eltűntek. Semmi pozitívat nem tudok írni róla...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

preka

2019. február 11.

nekem is pöttyös lett tőle a szám két oldalán, úgy néztem ki, mint akinek valami bőrbetegsége van... leszedni leszedte, de a pöttyök miatt egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

JRebeka

2019. február 11.

Hatásos de másnapra tele lett a szám vonala csúnya fehér pattanásokkal amik meg így 3 nap után se múltak el hanem csak még több lett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

Johanna989

2019. február 8.

Borzalmas! A szemöldökömet gyantaztam vele. A szőr ott maradt viszont mindkét szemöldökömön letépte a bőrt. 10 éve magam gyantazom és ilyen még sosem történt velem. A szám körül a szőrt ugyan leszedte de ott pedig jól kipattogtam. Soha többet nem fogom ezt a terméket használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

szandrea17

2018. június 8.

Nekem egyáltalán nem vált be. Nem szedi ki rendesen a szőrt és másnapra piros pöttyök vannak az arcomon pedig elvileg hypoallergén...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

doriarany

2018. május 19.

A rozsaszin tesoja nekem abszolut nem valt be, mert kipattogzott tole picit a borom, de o nagyon is! Ket kozmetikus latogatas kozott hasznalom amikor mar kicsit veszesebbnek latom a dolgot. Meg vagyok vele elegedve, nincs utana pirossag, szepen kiszedi a szorszalakat es arertek aranyban is megfelelonek tartom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

fmedea01

2018. május 19.

Egész jól kiszedte a szőrszálakat, én babaolajjal törlöm le a maradék gyantát így nem jönnek ki pattanások utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

viviennoo

2018. május 13.

Ahogy a másik verziójához is írtam, úgy ide is: nehezen szedi ki a szőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

Ahogy a másik verziójához is írtam, úgy ide is: nehezen szedi ki a szőrt.

pinkprincess112

2018. február 27.

Miért van szegényke ennyire lepontozva?:(
Nekem ő a number 1, nem vagyok hypoallergén bármit is jelentsen az, de a többi gyantacsíkokhoz képest ez maga a menny.:D
Mindent leszed!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 27.

Miért van szegényke ennyire lepontozva?:(
Mindent leszed!

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Gossypium Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance