X-Epil

Ár:   590 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2018. január 8.

Kiszerelés:   50 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Praktikus, gyors, eredményes, higiénikus.

Izabel

2016. november 28.

Én is többször húzom le, és sosem szakadt még el. Egy csomag nagyon sokáig elég. Az ára 500 forint körül mozog, abszolút megfizethető. Mindig ezt veszem újra. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

Sunchi

2016. július 23.

Kb 4-5 ször àthiztam egy rèzzen ès nem szakadt el nagyon jo papir :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 23.

Kb 4-5 ször àthiztam egy rèzzen ès nem szakadt el nagyon jo papir :)

marryjane

2016. június 9.

Teljesen jó ez a gyanta csík. Háromszori lehúzásra használom, így takarékosabb, a fenti ára nekem kicsit kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

szelesteirita

2016. május 13.

A kiszerelése tök jó, mert elég sok van benne ahhoz, hogy ne kelljen állandóan újravenni. És nagyon stramm, erős "kendő"! Nekem bőven van mit kitépni, de még soha nem szakadt vagy vékonyodott el. És többször lehet nyugodtan használni, mert bírja a gyűrődést. Én nem vennék másmilyet már. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

lysza1985

2016. február 26.

Mindig ezt veszem, teszi a dolgát, az ára is rendben van a nagyobb kiszerelésnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 26.

Miamia

2016. február 25.

Jo minosegu, nem szakad, a gyanta jol ratapad. Az 50 db-os csomag nagyon sokaig eleg. Altalaban az azulenes gyantaval hasznalom. Az ara is jo. A Rossmannban szokott akcios is lenni ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 25.

Bolvarin

2015. július 13.

Évek óta használom, és teljesen jó. Nekem nagyon sokáig kitart egy ilyen csomag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

2014. június 27.

Én is sok éve használom, teljesen meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 27.

Én is sok éve használom, teljesen meg vagyok elégedve vele.

stenonis

2014. június 27.

Teljesen jól használható, jó az anyaga, strapabíró, árban is rendben van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 27.

Teljesen jól használható, jó az anyaga, strapabíró, árban is rendben van.

ludmilla

2014. január 26.

Osztom Barbara véleményét!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Osztom Barbara véleményét!