Xerjoff

Ár:   44 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2017. március 16.

Ár:   44 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

2012-ben megjelent illat Chris Maurice-tól, a Join The Club Collection egyik darabja. Pontos összetételét titokban tartják.

Az olasz divattervezés központja Milánó, az olasz stílus fellegvára. A Fatal Charme a csillogás és az elegancia világába kalauzol. A nőiesség minden öröme és bűvereje, az érzelmek előtt felemelkedő sorompó ez a kék üvegbe csomagolt esszencia. Megkérdőjelezhetetlen stílus és sárm.

Illatjegyek: aldehidek, íriszgyökér, púderes jegyek, ambergris, fűszeres jegyek, dohány, virágos jegyek

A JTC parfümök valódi (nem színezett) kék üvegben érkeznek.

Ár: 800 Ft + posta , Eladó: Bigris
Állapot: Próbált, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után igény szerinti módon postázom
JTC by Xerjoff Fatal Charme fújós
Ár: 1000 + posta vagy csere , Eladó: Piscinke
Állapot: kb. 2,5 ml, Helyszín: Budapest XIV., fizetés: Foxpost, posta.

Marcsi66

2020. augusztus 13.

Nagyon szeretem a púderes illatokat,és mégis elenyésző a számuk a kollekciómban,Amit használok örömmel az a Chloé Love Chloé,és ha ő nem lenne,akkor Carner Barcelona Tardes. Ez is az, éppen ezért szerettem volna megismerni,hisz csáberő fortyog e kék üvegben,mármint a leírás szerint igen,Hát van benne valami,de nem egyszerű,és akinek ez bejön szintén nem.....Nehéz ebben a melegben az ismeretség,de még így is azt érzem,h nekem jó lenne.
Aldehides kicsit öregesen indul,de nem ilyen irányba fordul,elég édes is, sajnálom h nem részletezik a fűszeres jegyeit,mert így nem tudom h mi teszik benne annyira,Nem szokványos,talán én is azt mondanám mintha negrós cukorka keveredne a púderek közé,,,,,nagyon érzéki,vágyakat előcsalogatni képes esszencia,a dohányossága nulla rajtam,...tartóssága szuper

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 13.

laracroft

2020. március 14.

Ezzel a parfümmel nekem az első egy óra a problémám. Akkor ugyanis az én bőrömön szinte fejfájdítóan erős hatósugarú füstös édesség.
Aldehidek? Rajtam sehol... szerencsére, mert egyébként nem vagyunk valami nagy barátok. Látatlanban oud és vanília kombinációjára gondoltam, de az illatjegyeket látván nem is tévedhettem volna nagyobbat. Talán a dohány? A fűszeres jegyek? Nem tudom.
Aztán átalakul a legpuhább, legédesebb, legfinomabb púderillattá, amit valaha volt szerencsém érezni. Semmi más, csak a púderes jegyek, és esküszöm, vanília, de nem az autóilltosító ám, hanem az igazi, nyálcsorgatóan finom vanília. De még ezért a pihe-puha csodáért sem éri meg átszenvedni az első egy órát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

Sehen

2019. március 3.

Jöttem hogy értékeljek❣️
Úgy rég nem tudom pontosan mikor a birtokomba került egy pici minta belőle
Nagxon nem kellett “sok fa zöldesen mi ez”
Most egy hete megint a előkerült es próba: aztaaaaaa nahááát!!!
Először zöldes friss nagyon rövid ideig Utana hihetetlen változás az a rengeteg fa mennyire balzsamos krémes szépséget mutat erre a finom alapra jön a púder na mostmár tényleg gyönyörű es még tetézve az egészet a finom édesség ami lapul benne es a dohány különleges finom illata
Aldehid nekem sehol a vége felé pedig krémesen edes es jön a fémes irisz
Tényleg igazi “Végzetes vonzerő” teljesen az amit a neve takar
A férfiak megjegyzése: “mennyire finom illatod van”
Befészkel az orrukba es keresik az illatot merre van 😍
Előttem mar írták hogy egyedi, különc az biztos de pont ez benne a jo nem leszel tőle egyen nem kell jobban sminkelni mástól lehetsz természetes nem kell csinibe nyomni magad jo a farmer pólóval de mégis kitűnsz
Ettol pedig a kedv is jobb ez a parfum nagyon jo 💗

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 3.

Jöttem hogy értékeljek❣️
Úgy rég nem tudom pontosan mikor a birtokomba került egy pici minta belőle
Nagxon nem kellett “sok fa zöldesen mi ez”
Most egy hete megint a előkerült es próba: aztaaaaaa nahááát!!!
Aldehid nekem sehol a vége felé pedig krémesen edes es jön a fémes irisz
Tényleg igazi “Végzetes vonzerő” teljesen az amit a neve takar
A férfiak megjegyzése: “mennyire finom illatod van”
Befészkel az orrukba es keresik az illatot merre van 😍
Ettol pedig a kedv is jobb ez a parfum nagyon jo 💗

Piscinke

2018. november 22.

Hát akkor jövök feljavítani az átlagot. Púder-mániám folytán le kellett csapnom erre az eladó fújósra. Elsőre kicsit olyan, mint a hintőpor és egy édesnek titulált, de szar ízű kanalas orvosság keveréke. Aztán ez hamar megváltozik, és beáll valami elképesztően retró hatás. Negro cukorka és ezer éves illatszerek egymás mellett. Lehet, hogy perverz vagyok, de ez nekem iszonyatosan bejön :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

stylo

2017. november 28.

Ebből történetesen egy mintám van. Azt kell mondanom, hogy szerencsére, mert sajnálnám a kiadott pénzt. Nem azért, mert rossz, de ez mondjuk annyira nehezen emészthető, mint egy Bartók zongoraverseny. Szóval érzem én az igyekvést, a különlegességet, meg a minőséget is, de ez a szokatlan egyediség, már szinte fogyaszthatatlanná teszi. Ezt nem lehet szeretni, maximum elismerni és nagyra értékelni, de kellemesnek semmiképp nem tudnám nevezni. Még soha nem éreztem senkin, de ha majd egyszer fogom, azt fogom gondolni talán, hogy egy nagyon különc gondolkodású, igazi egyéniséggel van dolgom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

galagonyanya

2016. január 28.

Ezzel az illattal én sem tudok mit kezdeni. Több napon át teszteltem, hátha egy másik nap rájövök, megértem... de nem. Első alkalommal egy nagy káosz volt, disszonancia, mintha a parfüm alkotója maga sem tudná, mit is akart: púderes illatot? virágos illatot? és mi van ezzel az aldehiddel...? Második nap egy merő aldehid volt, semmi egyéb. Ma is aldehides, de valami olyan módon, hogy legszívesebben rohannék lemosni. Én egyébként kedvelem az aldehides illatokat. Semmi bajom velük. De szerintem ennek az illatjegynek az igazán nagy mestere a Chanel.

Végzetes Vonzerő?! Na neee... gyenge kis böfögés, semmi több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

Végzetes Vonzerő?! Na neee... gyenge kis böfögés, semmi több.

2015. november 30.

Ajándékként jutott hozzám belőle egy minta. Azon illatok közé tartozik, amiket nem igazán tudok jellemezni, mert annyira idegen számomra, és nem azért mert rossz, hanem mert egyszerűen nagyon nem én vagyok. Van benne púder, de olyan furcsa ez a púderesség, talán az aldehidek miatt...meg valami számomra bántó fehérvirágos akkord...talán liliom, nem tudom, de nekem konkrétan temetési koszorú jut eszembe erről a virágos jegyről...aztán lesz benne némi bőr. Ha történetet vagy életképet kellene társítanom hozzá, akkor 1920-as vagy 30-as évek...egy vékony, fehér bőrű, sötét hajú nő, sötétvörös rúzzsal...különc, önálló, erős...fekete ruhában temetésen...aztán egy óriási, sötét könyvtárszobában, ahol bőr ülőgarnitúra van, kicsit dohos a légkör...az asztalon csokorban a fehér virág. Film noir hangulat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.