Xiaomi

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2019. január 28.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Magas teljesítményű, orvosi szilikonból készült arctisztító készülék. Az MCU processzor stabil, mély és alapos bőrtisztítást tesz lehetővé, miközben a motorja óvja a bőrt a túlzott terheléstől. Innovatív négyszínű szegmentált kialakítású, 3 fő résszel. 3 masszázs funkcióval, 90 másodperces programidővel.
Rugalmas, ergonomikus kialakítású, vízálló, könnyen tisztítható, könnyű és alacsonyabb energiafogyasztással, akár 3 hónapos készenléti idővel.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

madri

2022. április 25.

Ez fantasztikus!!! Tisztit, radiroz, es szuper puhava varazsolja a borom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Ez fantasztikus!!! Tisztit, radiroz, es szuper puhava varazsolja a borom.

fanni200005

2021. október 18.

Nagyon szeretem, sokkal hatékonyabb vele a tisztítás és kellemes érzés a használata, illetve egy töltéssel nagyon sokáig bírja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 18.

jhszktln

2021. július 4.

BHA hámlasztás előtt használom cerave habzó lemosóval, utána hidratálok, másnapra csodaszép puha tapintású és egyenletes színű az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 4.

Hendi

2021. május 31.

Ez valami szuper kis kütyü...neutrogena termékkel használom. Már az első alkalom után még a párom is észrevette milyen sima az arcom, amikor megsimogatta. Minden nap használom. Mindenkinek ajánlom...megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 31.

baloghantonia

2021. február 20.

Ez a kis gép egy csoda. Cerave Foaming cleanser-rel használom együtt és remekül végzik a dolgukat. Sokáig nem hittem, hogy megéri az árát, de aztán már annyi poszt jött velem szembe az interneten, hogy úgy döntöttem, hogy eljött annak az ideje, hogy kipróbáljam. Már első használat után láttam a hatását, mint például sokkal selymesebb, fényesebb lett tőle az arcom, frissítette azt, sokkal tisztábbnak éreztem az arcomat a használata után. Illetve annyira kellemes relaxáló érzés, ahogyan masszíroz. Plusz egy jó pont neki, hogy az ára is megfizethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Szlaura98

2021. január 6.

Nagyon szuper! Jobban meg lehet vele tisztítani a bőrt, mint a használata nélkül. Cerave lemosóval használom, jól működik. Nem gondolom, hogy a Foreo készülékek sokkal többet tudnának ennél, szóval, aki sajnálja rájuk a pénzt, nekik ajánlom ezt a készüléket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

LolaGR

Korcsoport: >54
2020. december 30.

Szuper! Kiválóan tisztít, mindenféle lemosóval kipróbáltam már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. december 30.

Szuper! Kiválóan tisztít, mindenféle lemosóval kipróbáltam már.

bongi

2020. november 6.

Próbáltam már habzó, nem habzó, krémes, géles, mindeféle arclemosóval és mindegyikkel jó. Nem mondom, hogy nélkülözhetetlen, de szépen tisztít és kellemes is használni. Mióta megvan arcradírt egyáltalán nem használok, mert nincs rá szükségem. Nem volt még hasonló arctisztítóm és jól körülnéztem, mielőtt ezt megvettem. Nem hiszem, hogy a 3 vagy 4-szer ennyibe kerülő kütyük annyiszor jobbak lennének.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

cucumiajsu

2020. október 15.

Most használtam először, de már egy használat után érezem, hogy milyen hatékonyan megtisztította az arcom és után a bőröm nagyon selymessé vált.
Nagyon tetszik benne, hogy 90 másodperc a programideje, így nem kell azzal foglalkozni, hogy mennyi ideig végezzem a tisztítást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 15.

glilla

2020. szeptember 8.

Aliexpressről rendeltem, kb. 5 ezer forint volt akciósan, maximálisan meg vagyok vele elégedve. Nagyon puha lesz utána az arcom, érződik,hogy nagyon jó minőségű ez a termék. Bátran ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.