Xiaomi

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2019. január 28.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Magas teljesítményű, orvosi szilikonból készült arctisztító készülék. Az MCU processzor stabil, mély és alapos bőrtisztítást tesz lehetővé, miközben a motorja óvja a bőrt a túlzott terheléstől. Innovatív négyszínű szegmentált kialakítású, 3 fő résszel. 3 masszázs funkcióval, 90 másodperces programidővel.
Rugalmas, ergonomikus kialakítású, vízálló, könnyen tisztítható, könnyű és alacsonyabb energiafogyasztással, akár 3 hónapos készenléti idővel.

baloghantonia

2021. február 20.

Ez a kis gép egy csoda. Cerave Foaming cleanser-rel használom együtt és remekül végzik a dolgukat. Sokáig nem hittem, hogy megéri az árát, de aztán már annyi poszt jött velem szembe az interneten, hogy úgy döntöttem, hogy eljött annak az ideje, hogy kipróbáljam. Már első használat után láttam a hatását, mint például sokkal selymesebb, fényesebb lett tőle az arcom, frissítette azt, sokkal tisztábbnak éreztem az arcomat a használata után. Illetve annyira kellemes relaxáló érzés, ahogyan masszíroz. Plusz egy jó pont neki, hogy az ára is megfizethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 20.

Szlaura98

2021. január 6.

Nagyon szuper! Jobban meg lehet vele tisztítani a bőrt, mint a használata nélkül. Cerave lemosóval használom, jól működik. Nem gondolom, hogy a Foreo készülékek sokkal többet tudnának ennél, szóval, aki sajnálja rájuk a pénzt, nekik ajánlom ezt a készüléket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 6.

LolaGR

2020. december 30.

Szuper! Kiválóan tisztít, mindenféle lemosóval kipróbáltam már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 30.

Szuper! Kiválóan tisztít, mindenféle lemosóval kipróbáltam már.

bongi

2020. november 6.

Próbáltam már habzó, nem habzó, krémes, géles, mindeféle arclemosóval és mindegyikkel jó. Nem mondom, hogy nélkülözhetetlen, de szépen tisztít és kellemes is használni. Mióta megvan arcradírt egyáltalán nem használok, mert nincs rá szükségem. Nem volt még hasonló arctisztítóm és jól körülnéztem, mielőtt ezt megvettem. Nem hiszem, hogy a 3 vagy 4-szer ennyibe kerülő kütyük annyiszor jobbak lennének.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

cucumiajsu

2020. október 15.

Most használtam először, de már egy használat után érezem, hogy milyen hatékonyan megtisztította az arcom és után a bőröm nagyon selymessé vált.
Nagyon tetszik benne, hogy 90 másodperc a programideje, így nem kell azzal foglalkozni, hogy mennyi ideig végezzem a tisztítást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

glilla

2020. szeptember 8.

Aliexpressről rendeltem, kb. 5 ezer forint volt akciósan, maximálisan meg vagyok vele elégedve. Nagyon puha lesz utána az arcom, érződik,hogy nagyon jó minőségű ez a termék. Bátran ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Amea

2020. május 31.

Volt egy SilverCrest-es arctisztítóm ezelőtt, amit sok évig nyúztam, és ugyan még mindig nem hullott ki a sorból teljesen, de ezt vettem újításképpen.
A Xiaomi-nak puhábbak a sörtéi, de sokkal erősebb a rezgése. Mindkét készüléknél több erősség között lehet választani, ebben van 3 fokozat, az SC-ben 6. Mindkettő leáll magától a program végén. Az SC programja 15 másodpercenként jelzi, hogy mozdítsuk a következö arcterületre. illetve a hátoldala enyhén bordázott, ami a masszázs funkcióért felel, ezek a Xiaomiban nincsenek, de nekem nem is hiányoznak igazán.
Írtam korábban az SC alatt, hogy ott az ergonómia nem tökéletes, a síkban levő sörték miatt. A Xiaominál ez meg van oldva, cuki a szappanforma, mondjuk örülnék, ha lenne az alján egy talp, hogy állítva tudjam tárolni a doboza nélkül.
Ami még jelentős különbség, hogy a Xiaomival tele az ebay, a banggood meg az aliexpress, az SC meg csak időszakosan kapható, amennyire tudom (Lidl termék).
Összességében mindkettő jó készülék, sokat ad az arcápoláshoz és jó alternatíva lehet annak, aki drágállja a Foreot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

zsibritagnes

2020. február 20.

Nagyon szerettem volna egy foreo-t, de hogy őszinte legyek, én sajnáltam rá a pénzt, ilyen 15+ ezrekért. Aztán valahogy szembejött Ő, és azt olvastam róla, hogy tulajdonképpen ugyanazt tudja, és bőven van olyan jó. Szóval megrendeltem, kb 5 ezer forintért, is hát szerelem lett első használatra. Szépen megtisztítja a bőrömet, nagyon puha lesz tőle és nagyon rendbe teszi az egész arcomat. Később jövök hosszútávú tapasztalatokkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

juno

2020. január 4.

Sok-sok hónapja használom, nagyon jó minőségű cucc, mindent tud, amit a drágább termékek! USB-ről tölthető, puha, könnyen tisztítható, 3 fokozatú. Többféle szép színben is kapható, nem csak sárgában. Ez is túl van igazából árazva, hiszen kvázi csak egy darab vibráló szilikon, de ehhez képest a soktízezres Foreo-kat megvenni egyenesen vétek... Érdemes az Aliexpress-ről megrendelni, jóval olcsóbb, mint az itt feltüntetett ár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

dor1

2019. április 1.

Már több mint egy hónapja tesztelem, nagyon jó, szeretem! Mindenképpen megéri az árát! Van egy foreo play em is. Összehasonlítva teljesen ugyanolyan az anyaga, a puhasága.
90 másodpercig működik, magától leáll. 3 rezgési sebessége van. Tökéletesen tisztít, nagyon jó a tokja, utazóbarát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.