Xiaomi

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, Xiaomi márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2019. február 11.

Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, Xiaomi márkabolt, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Vezeték nélküli okos elektromos fogkefe. A hatékony teljesítmény a hatásos tisztítás érdekében nagy sűrűségű sörtékkel, valamint korrózióálló, fémmentes kefefejjel rendelkezik. A testreszabási funkciók lehetővé teszik, hogy beállítsd a saját fogmosási idődet, a kefe erősségét és a szájápolási funkciókat, amelyek legjobban megfelelnek az étrendednek és a napi fogmosási szokásaidnak. A beépített, nagy pontosságú gyorsulásérzékelő érzékeli a kefe helyzetét. 6 különböző zónát figyel, rögzíti, hogy melyik zónában tartózkodik, és mennyi időt töltesz ott minden alkalommal, amikor a kefefejet használod. Ha Bluetooth-on keresztül csatlakozik az alkalmazáshoz, akkor is láthatja az adott pontszámot, amikor minden alkalommal. Az alkalmazás rögzíti a statisztikákat, például az időtartamot, a lefedettséget és az egyenletességet, és naponta, hetente vagy havonta megtekintheti és megoszthatja a fogmosás jelentését, így folyamatosan felügyelheti fogászati ​​egészségét.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Nano

2020. február 20.

Ajándékba kaptuk, így nem tudom mennyibe kerülhet. Én imádom, nem bántja az ínyemet, sose vérzik pedig előtte ezzel sokat szenvedtem és szuper tiszta érzést hagy maga után. Sokkal hatásosabb mint egy manuális fogkefe, és szerintem az elektromos körkeféseknél is sokkal jobb. Olyan 5-6 havonta cserélem a fejet. Az első pár alkalom nagyon csikizett, de hamar hozzá lehet szokni, teljesen más frekvencián rezeg mint amit megszoktunk. Természetesen ezt sem kell sikálva használni, hanem inkább csak finoman mozgatod a fogaid körül ő pedig elvégzi a munkát.Külön plusz pont a Xiaomira jellemző letisztult stílusról. Érződik rajta, hogy nagyon jó minőség! Egy töltéssel is hetekig elvagyok vele. Nekünk a párommal két külön gépünk van, így nem cseréljük a fejeket naponta, nekünk ez így jobban bejött. Az appot is letöltöttük nyilván az első pár hétben érdekes volt megfigyelni, hogy jól mosunk-e fogat, de aztán ez hamar elkopott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.