Yamuna

Ár:   523 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: ágica, az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. február 15.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A gyümölcssavas készítmények hatására a bőr szemmel láthatólag megfiatalodik, a ráncok kisimulnak.

A.H.A.-savat tartalmaz: A Feketeáfonya, Cukorjuhar, Cukornád - ból nyert glycolsav, ami csökkenti a szarusodást, rugalmassá és simává teszi a bőrt. Narancs és Citrom- ból neyert citromsav, világosítja a bőrt, halványítja az elszíneződéseket.

Jótékony hatásúak a seborrheás bőrtípusra is. Ősztől tavaszig alkalmazható kúraszerűen. Érzékeny bőrűek ne használják!

Wictory

2021. április 13.

Az érzékeny, de emellett zsíros/ pattanásos bőrömre kipróbáltam, igaz későn találtam rá és csupán 4 alkalommal használtam eddig, de azt kell, hogy mondjam jó kis készítmény. Mivel ősztől tavaszig alkalmazandó, utána már szigorúan fényvédő mellett használandó, így a 6-8 hetes kúra helyett 4 héten át használtam. Nem csípte az arcbőrömet, sokkal üdébb, egyenletesebb, puhább lett a bőröm. Könnyen beszívódik, nem hagyj maga után ragacsos érzést. Annyi negatívuma van, hogy a kiszerelése több alkalmas, viszont felbontást követően azonnal el kell használni, mert elpárolog. Mivel üvegről van szó, felbontás előtt érdemes kis kendőbe vagy törölközőbe tekerni az ujjaidat, mert akár el is vághatja az ujjaidat. Az oldat felett van egy kék színű pont jelzés, azt a részét kell eltörni. Az oldatot az ujjaim segítségével oszlattam el a bőrömön, nem egyszerű, de amint beszívta a bőröd a felvitt adagot, mehet a következő. Ősszel ismét visszatérek hozzá. Csak azért a 4 csillag, mert lehetne kupakos a kiszerelése, így sokkal gazdaságosabb lenne és nem kéne többet rákenni, mint amennyit a bőröd képes beszívni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.