Yamuna

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: FDK, Módosítva: 2016. október 20.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Ecsetek

Az alapozó por felviteléhez használjuk a púder ecsetet. Nagy felületen is homogén fedést érhetünk el, nem foltosít. A púder ecset használata megkönnyíti az ásványi porok felvitelét a bőrre, könnyű és anyagtakarékos használatot biztosít.

SchmitterBettina

2017. október 15.

Egy borzalom! 50%- os kiárusításnál vettem, de még így se érte meg! Kicsi a fej, kemény, és ami, a legrosszabb , hogy brutálisan hullik, tele van tőle az arcom az ecset szőrével, ahogy használni próbálom! Kukába való!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

FDK

2016. október 11.

Tömött, jól felveszi a por alapozót, de nem elég puha, és kicsit hullik is. Használható, de nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 11.