Best of Beauty 2019

Yamuna

Ár:   990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csicseriborsó, Módosítva: 2013. május 16.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolók

A borsmenta ellazítja a feszült izmokat, enyhíti az izomfájdalmakat és megnyugtatja a napon leégett bőrt. A rozmaringolaj élénkíti a vérkeringést, enyhíti az ízületi gyulladások fájdalmát és duzzanatait, oldja az izomgörcsöket, jót tesz a megrándult ízületeknek és a sebeknek is. Használatát ajánljuk fizikoterápiás kezelések időszakában, fizikai munka és testedzés után.

nreka

2016. január 19.

Ajándékba vettem, és szerencsére nagyon bevált. Kellemes, nyugtató illata van, személyes kedvencem lett azóta ez az olaj. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

piroslili

2015. november 18.

Imádom az illatát, isteni vele masszírozni, de nem lehet lemosni. Elég zavaró minden masszázs után is tusolni, főleg mikor más terve van az embernek...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 18.

tavikacsa

2014. március 29.

Edzés után használva, vagy izomlázra nagyon jó, nyugtatja az izmokat. Ár érték arányban nagyon jó, csakúgy mint a többi Yamuna olaj. Nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

csicseriborsó

2013. július 12.

Illatát tekintve inkább a borsmenta dominál, de ez talán nem is akkora baj. :) Edzés/futás után kihagyhatatlan, sokat segít az izomfájdalmakon, csak bekenem a lábam és várom a csodát, hogy reggelre jobb legyen és működik! Leégve nem voltam mióta megvettem, de biztos arra is jó, mivel jól hűsít.

Update: nem nap által, de gyantával sikerült iszonyat égési sérüléseket gyártanom a combomra, mivel kénytelen voltam magamnak csinálni és ilyenkor nálam ez gyakori végkifejlett... de 2 egymást követő este vastagon bekentem az egész combomat az olajjal, és nagyon jól hűsítette és le is vitte szépen az égési foltokat, úgy hogy ez nekem most már officially csodaszer lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Helianthus Annuus Seed Oil
Illatanyagok: Mentha Piperita (Peppermint) Oil