Yamuna

Ár:   490 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Genever, Módosítva: 2020. július 1.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Szappanok

"Boszorkánykonyhánkban az üstben Hévíz térségi gyógyiszappal készítettük el neked ezt a karakteres aromájú éjfekete szappant. Különlegessége abban rejlik, hogy remek bőrradírozó, ezáltal segíti a bőrt új életre kelteni. Titkos éjjeli összejöveteleinken kutyultuk holdtöltekor, a hatás félelmetesen frenetikus lesz! Happy Halloween!"

susi95

2017. november 10.

Az első alkalommal, nagyon furi volt tőle a bőröm, kifehéredett, és olyan volt, mintha sárgabarackot simiznék (ez most nagyon hülyén hangzik, de tényleg 😂) attól függetlenül h mindig sarat hagy maga után, és a radírozó hatása nekem már egy kissé karistoló, azért megvagyunk, nem szárít, jól radíroz, nem erős az illata, és ami van, az is enyhén citrusos, és hamar elillan. Újra venni valószínűleg nem fogom, de azért hozta a szintet, amit elvártam tőle 😊 az összetevőit tekintve sem rossz, egyedül az illatanyag az, ami irritatív lehet az érzékenyebb bőrűeknek, de abból is yamuna viszonylatban mérve meglehetősen kevés jutott bele, ami szerintem pozitívum. Nekem tetszős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.