Yamuna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 28.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A C- vitaminban és A.H.A savban gazdag citrom és lime habos textúrában egyesülnek, revitalizálva a bőrt, védve a sejtjeit az oxidáció és a sejthalál ellen. Az eredmény: lendületes, frissességet sugárzó arcbőr. Keverhető kézzel, vagy shakerrel is, hogy még krémesebb legyen.

Kiszerelés: 30 g

nagyorsolya78

2012. december 30.

3 használat után vagyok, heti egyszer kenem fel. Óvatosan kell a porhoz adagolni a vizet, szinte cseppenként, mert könnyű elmérni. Kenhető, tejfölszerű állag a cél. Fölkenve pár perc alatt keményedik meg, de nem pereg. Persze a mimika erősen gátolt... :) 15 perc hatóidőt ír a csomagolás. Vízzel felhigítom, kicsit masszírozom, majd lemosom. Simogatni való bababőrt hagy maga után. Nekem kell utána a hidratálás.
Szépen tisztít, kíméletesen hámlaszt. A fekete mitesszereket - ha vannak éppen- az orromon nem nagyon csökkenti, így az Anaconda enzimes peelingjével váltva használom, abban szalicilsav is van

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 30.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.