Yamuna

Ár:   490 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Genever, Módosítva: 2020. július 1.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

"Dobd fel a fürdőzést ezzel a vérvörös szappannal. A receptjét egyenesen Drakula gróftól kaptuk, titkos éjjeli összejöveteleinken kutyultuk ki holdtöltekor. A hatás félelmetesen frenetikus lesz! Happy Halloween!"

Helene

2019. október 3.

Tavalyról maradt meg. Én kézmosásra használtam el. Napi többszöri kézmosásnál sem szárította ki a kezemet és nem okozott semmilyen irritációt. Az illatát nem is tudom mihez hasonlítsam... talán valami virágos, de nem biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 3.