Yamuna

Ár:   750 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kinyi, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Mi mindenre jó a hévíz térségi iszapos sófürdő? Idült ízületi panaszokra! Ezt mindenki tudja! De mire még?  Azt már kevesebben tudják, hogy mennyire jótékony hatású a nőgyógyászati gyulladásos panaszokra, cikluszavarokra, keringési elégtelenségekre, hipertóniára, tumoros kórképek esetén. A Yamuna Hévíz térségi gyógyiszapos fürdősó pedig egy csomag gyógyulás!"

Cherryeszti

2017. január 3.

Most már a Jászai téri üzletben is lehet kapni, így egyből lecsaptam rá. Sajnos nekem kisebb csalódás volt. Nagyon feketére színezte a kádat és nincs is annyira intenzív illata, mint a többi fürdősónak. Persze a hatását nem vitatom el, de több használat szükséges, hogy érezhető legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Limonene