Yamuna

Ár:   1080 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kinyi, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Az egy kilogrammos, gazdaságos kiszerelésű Yamuna Hibiszkusz-kamillás fürdősóval, a belekevert nagy mennyiségű szárított kamillavirággal részed lehet egy valódi méregtelenítő fürdőben! Meghűléses időszakokban kiválóan enyhíti a légúti panaszokat! Csupán néhány evőkanálnyi fürdősót tegyél a testhőmérsékletű vízbe és kezdődhet az intenzív gyógyulás!"

laracroft

2016. szeptember 19.

Az előttem szólónak 100%-ban igazat adok. Kellemes, könnyen oldódó és viszonylag olcsó fürdősó, csak fürdés közben eltűnik az illata, amiért nagy kár, mert dobozból illatolva nagyon tetszik. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

niki33

2016. május 16.

Nagyon jó az ára az 1 kg-os mennyiséghez. Fehér színú fürdősó, mely hamar elolvad a fürdővízben, viszont a szárított kamilla lebeg a víz felszínén, engem nem zavart. Ami miatt csak 4 csillag: erősebb illatra számítottam, a műanyag tartójába beleszagolva intenzív illat csapta meg az orrom, de a vízben hamar elillant. Más fajtát is ki fogok próbálni majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 16.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance