Yamuna

Ár:   1030 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hettii, Módosítva: 2018. július 10.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Szója-, pálma- és ricinusolaj tartalmú

A gyümölcsök édes illatával táplálja és hidratálja a bőrt, miközben kényezteti a fáradt elmét és testet. Minden bőrtípusra, de különösen a száraz, vízhiányos bőrre ajánlott.

Csermely

2015. május 18.

Nekem egyáltalán nem jön be, az alap illata sem, de főleg az a bűz amit maga után hagy.
Pár perc után teljesen megromlik az illata és ilyen áporodott cefre szagot hagy maga után, aztán az ember lánya szellőztetheti a szobáját egy egész napig!
Azt nem mondom hogy rossz a bőrápolásban, de ha nem akartok büdös rothadt cefre szagú lenni, akkor kerüljétek el de jó messziről!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

klaris171

2015. április 29.

Fantasztikus termék! Testápoló helyett használom, több helyzetben is bizonyított már: egy szerencsétlen tusfürdő választás következményeit= pikkelyesen hámló extra száraz bőrt 1 használattal rendbetett illetve az átlagos mindennapokon normál bőrömet is úgy hidratálja, hogy azonnal beszívódik és hosszú távon is bársonyos bőrt eredményez.
Az illata bár szubjektív, számomra nagyon-nagyon finom, de nem annyira intenzív.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

S.K

2015. április 6.

Fantasztikus illata van! Viszont én nem szeretem kenegetni, de ez nem az ő hibája. :-) Ha lenne ilyen illatú testvaj, az lenne az igazán szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 6.

rose

2014. április 19.

Még a masszőrsuliban volt ilyen egy lánynak, és mindenki olvadozott, hogy mi ez a jó illat, azóta vadászom, szerencsére most találtam. :) Magamon főleg testápoló helyett használom, szépen beszívja a bőröm, jól hidratál, és ez az illat.. mennyei :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

katka88

2014. február 3.

Nagyon jó kis masszázsolaj!!Az illata mint a barackos rágó! Baromi jó!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Nagyon jó kis masszázsolaj!!Az illata mint a barackos rágó! Baromi jó!!

Hettii

2013. június 13.

Nagyon finom illata van. Sokáig elég. Jól lehet vele masszírozni. Gyógynövényboltban vettem kb 900 Ft-ért. Imádom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene