Yamuna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 30.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a lehúzható papaya pakolás egy természetes, hámlasztásra és bőrregenerációra ajánlott hatóanyagokat tartalmazó maszk. A papaya gazdag papainban ami feldolgozza a fehérjéket és segít a stratum corneum tetején található elhalt sejtek eltávolításában. A maszk arginin és prolin szintézis előanyagokat tartalmaz. Ez a két aminosav a sejtmegújításra kifejtett stimuláló hatásukról ismert.

Kiszerelés: 30 g

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)