Yamuna

Ár:   1200 Ft és 6700 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Era514, az összetevőket feltöltötte: ainatol, Módosítva: 2021. január 4.

Ár:   1200 Ft és 6700 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

2020-ban megújult összetétel!

Intenzív, melegítő hatású vérkeringést fokozó masszázsolaj. Fogyasztó kúrákhoz, rossz keringésű kötőszövet kezelésére, esetenként helyi fájdalomcsillapításra ajánlott.

ainatol

2020. december 19.

Még 4 óra múlva is nagyon éget, takarók nélkül is. :) Lehet, hogy a masszírozás miatt.
Én bekenem az olajjal a combomat, majd kicsit bevizezem, hogy jobban csússzon és egy szilikon köpöllyel alaposan végig masszírozom a combom (kicsit fáj). Ettől kipirosodik a bőr és már kezdem érezni, hogy meleg. Utána még egy kicsi olajat kenek rá, sima háztartási fóliával 2 rétegben betekercselem. Felhúzok rá egy sztreccs, vastag cica-nadrág szerűt és ennyi. Már 1-2 perc múlva elkezd forrósodni, és még 4 óra múlva is nagyon égeti a bőröm.
Használat után szép sima a bőr, a "zsírtörő" masszázzsal együtt nálam centik mentek le a comb külső oldaláról (lovaglónadrág/bridzsesz).
DM, Rossmann is árulja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 19.

DM, Rossmann is árulja.

Yavanna

2020. október 13.

Nem is gondoltam volna, hogy ilyen látványos lesz a hatása! Ráadásul már az első kb 2-3 használat után.
Sportolok, nem vagyok elhízva, de a combomon, popsimon így is elég sok a narancsbőr. Macerás a használata, az biztos, nagyon oda kell figyelni, én a felkenés után legalább 2szer kezet szoktam mosni, de megéri. Edzések előtt szoktam felvinni (igyekszem heti 2szer), éget, csíp, de annyira nem vészes, simán kibírható.
Ami viszont érdekes, hogy úgy néz ki, hozzá lehet szokni. Tavasszal elég sokat használtam és egy idő után már nem éreztem semmilyen hatást, még egy kis melegséget sem. Meg is ijedtem, hogy mi lesz velem enélkül, de végül nem kerestem helyette más alternatívát, csak félretettem pár hónapra. Nemrég újra elővettem és szerencsére minden a régiben, újra meg tud kínozni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

emeseee6

2020. március 28.

Szeretem ezt is,de az előző változata sokkal hatásosabb volt. (Vagy csak hozzászoktam? Bár nem használom rendszeresen,inkább kúraszerűen időnként.)
Most kezdtem el használni megint,de a melegítés/égetés hatásfoka a közelében sincs az előzőnek. Tekercselés+takarók,plédek,de ha nem hajszárítózom meg rendesen kb semmit se ér. Így is talán 50 perc kell,hogy bármit is érezzek... Viszont feszesíteni feszesít ez is,de azért szeritem nem annyira mint a másik,attól elsőre kb 20 perc után lüktetett mindenem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Szintia

2018. szeptember 5.

A húgom ajánlotta a terméket. Biciklizéshez és futáshoz használom tekercseléssel. Hatásosnak érzem. Feszesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Banszky

2018. augusztus 2.

Nekem semmit nem használt,cserébe 3x kell kezet mosnom ha kenegetem magam,mert egy alapos kézmusás után is ha arcomhoz nyúlok éget. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

AnnniPanni

2018. május 23.

Ijesztő vélemények ellenére rendeltem egyet a yamunától, mivel az egyik combomon van egy elég makacs gödröcske, amitől istennek nem tudok megszabadulni, hiába edzés, bőrfeszesítők, méregtelenítés stb. Meg kell mondjam elég hatásos ez az olaj. Én nem apróztam, egyből edzéshez, tekercseléssel, 30-45 perc kardió és utána szintén 30 perc takaróba csavarva. Éget, melegít,de nem kibírhatatlan, én még kellemesnek is találom sokszor. Heti 2x edzés tekercselve és látványos az eredmény. Már 1 hónapja használom, teljesen elégedett vagyok vele. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

onecrimsonnight

2018. május 6.

Tobbszori probalkozas utan jottem ra a nyitjara :D A velemenyek annyira ijesztoek voltak, hogy elso probalkozasom abbol allt, hogy furdes utan nem tul sokat bemassziroztam. Icipicit csipett, de amugy semmi nem tortent, leszamitva hogy puha bort varazsolt. Masnap mar tobb olajat massziroztam be,bebujtam takaro ala, ismet semmi. Aztan harmadik probalkozasom, furdes utan massziroztam be, betekercseltem, pizsamaalso ra, es takaro+pled kombo ala be = olyan erzes mintha forro radiatoron ulnek :D Fajt, de orultem, hogy vegre tortenik valami. 45 percig dunsztolodtam es az a durva, hogy mikor leszedtem a tekercset mar lattam a hatasat: kisimultak a godrocskek (az egyebkent rakvorosre kinozodott) fenekemen.
Ha valaki edz, odafigyel a taplalkozasra, de pl combra, fenekre raktarozza a zsirt es nagyon nehezkesen megy le (persze h ezt engedi legutoljara el a szervezet, kis szemet), szerintem akkor tegyen egy probat. Nem felreerteni, a zsirt nem olvasztja le, de szerintem a verkeringes fokozasaval rasegit a rendszeres mozgas es helyes etkezes hatasara.
Ja es egyebkent szerintem sokaig ki is fog tartani, nem fogy gyorsan, nem is draga, termeszetes, hatasos is...orulok hogy itt felhivtak ra a velemenyek a figyelmem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

enszlaj

2018. március 17.

Hát igen, ez a pokol tüze. De hát a szépségért meg kell szenvedni. Kitartóaknak ajánlom, mert nagyon hatásos, és pár használat után már nem is fogod úgy érezni, hogy ez most spontán öngyulladás lesz. Nagyon kellemes illat, és már egy használat után látványos a narancsbőr elleni hatása. Tekercseléssel, és mozgással fokozhatod a hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

Sztellaaaaa

2017. július 9.

Szívem szerint simán öt csillagot adnék neki ha csak arra gondolok hogy milyen hatékony és hogy már tényleg az első használat után sokkal feszesebbnek éreztem a bőrömet, mellesleg narancsbőr ellen használom.
De sajnos csak hármat kap formaldehid tartalma miatt, amitől konkrétan meg lehet fulladni miközben bemasszíroztam.
Újra venném mert ár-érték arányban nagyon jó, bár a paprika kivonat lehetne kicsit nagyobb koncentrátumban benne, és akkor minden bizonnyal még hatásosabb lenne, de így sajnos nem fogom már csak azért sem amit az előző mondatomban leírtam..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Antioxidánsok: Tocopherol