Yamuna

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lizimalac, Módosítva: 2015. június 17.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online

Izzadtságtűrő natúr szemöldökpor

2 színben kapható: trüffel (barna) és éjsötét (fekete)

ktothkriszti94

2018. június 24.

Imádom. Kevés is elég belőle, sőt, a természetes hatás érdekében inkább a kevés ajánlott, mert nagyon jól pigmetált. Könnyű a felvitele, nem potyog és valóban bírja az izzadságot is. Na és ugye az ára is nagyon kedvező. Ha egyszer elfogy, biztosan újraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

gzsofi912

2017. június 9.

Én is szemhéjtusként használom mindkét árnyalatot, nagyon szép természetes eredmény érhető el vele. Igaz kicsit hosszabb ideig tart a felvitele, de abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Prnr

2016. december 30.

A fekete színt választottam, mert szemhéjtus helyett szerettem volna használni. Kicsit megnedvesítve viszem fel, és szép vonalat lehet vele húzni, úgyhogy bevált. :) A por állag miatt vigyázni kell, nehogy elkenjem, de egyébként jól használható erre a célra is.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

zsebcuki

2016. február 15.

Trüffel szinben vettem meg...amíg nem volt más használtam,bár szerintem egy kicsit sötét volt nekem.Most kicsit háttérbe szorult így a szemöldökzselék/gélek
korában :) Rengeteget használtam,de még mindig sok van belőle :) Egyszer talán újra elő veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

piroslili

2015. november 18.

Ez az eddigi legjobb szemöldökpor, amit valaha próbáltam. Nagyon jó áron van, rengeteg van benne és az ecsete is fantasztikus :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Lizimalac

2015. június 11.

Imádom :) Erősen pigmentált, ezért kevés kell belőle és nagyon sokáig elég. Szép, természetes színe van. Ami kicsit megijesztett, hogy icipicit csillámos a por, de mikor felraktam, már semmi nem látszott belőle :) Mindkét árnyalatot megvettem, mert ezt nem csak szemöldökre lehet használni (hasonlóan a többi Yamuna sminktermékhez), hanem szemre, testre, szájra. Persze ezeket az árnyalatokat csak a szememre használom :P Az ára is nagyon kedvező, az összetevői is "szépek". Ajánlom mindenkinek, újra fogom venni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 11.