Yamuna

Ár:   2350 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kklaram, Módosítva: 2015. március 2.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online

"A spirálunk nem olyan látványos mint a megszokottak. Viszont a szempillákat sűríti, vastagabbak lesznek a szálak. Rengeteg spiráltól viszket, könnyezik a szem, de a miénktől tényleg nem irritálódik a szem. Ráadásul nem keményedik meg nem tördeli meg a szálakat, és mivel nem "törik" a szemfenékbe sem kerül bele, ami a spirálok egyik legnagyobb problémája. A benne lévő növényi olaj ápolja a szempillákat ez sem elhanyagolható."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

gendur.berni

2017. január 24.

Az összetevők szépek, szuper, hogy nem irritál, de ez így önmagában azért kevés ha mellette nem látja el a funkcióját. Nem vártam tőle semmi extrát, az bőven elég ha befogja feketére a pilláim és rajtuk is marad. Odáig oké, hogy feketék lesznek, de pár óra múlva olyan mintha semmit se kentem volna rájuk, egyszerűen elszublimál a pilláimról. Pontosabban az jobb lenne ha csak úgy eltűnne, de egy része sajnos a szemem alatt köt ki, ugyan nem észrevehető, nagy pacákban, szimplán csak olyan, mintha egy hete nem aludtam volna, ez sokkal jobb tényleg. Amúgy a keféje, állaga tetszik, nem csomósodik, de csak akkor tudom használni ha pár óránként le tudom mosni a szemem alól és újra fel tudom kenni a pilláimra. Azért ez így elég macerás, nem épp jó megoldás. Igazából senkinek se tudom ajánlani, max. azoknak, akik nagyon olcsón akarnak olyan spirált, ami szép összetevős, nem irritál és óránként újra tudják sminkelni magukat. De egyébként kicsit magasabb árkategóriában már vannak olyan spirálok, amik ugyanilyen szépek, jók, csak a pillákon is maradnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Emmeline

2015. október 21.

Amennyire jó a márka többi sminkterméke, ez annyira nem jött be sajnos. Az amúgy sötét színű, viszonylag sűrű és hosszú pilláimmal konkrétan semmit nem csinált, kb. még be se festette őket. Mivel nem a saját példányom, egy próba után nem akarom jobban lepontozni, de megvenni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

WiliTheSparrow

2015. július 3.

Körülbelül 4 hónapja használom a terméket. Előnye, hogy nagyon barátságos összetevőkből áll, amikor először kinyitottam az tűnt fel, hogy milyen kellemes illata van. Ha felkenem, nagyon szépen oszlik a pillákon, feketévé varázsolja őket, de nem azzal az extrém ívelő hatással. Ami miatt sajnos levonok pontot az az, hogy nekem nagyon pergett, még úgy is, hogy nem nyúlkáltam a szememhez. Tehát egy hosszabb napot sajnos nem bír ki. Persze tisztában kell lenni vele, hogy ez egy természetes alapanyagokból álló termék és nincs tele azokkal a kemikáliákkal amiktől odatapad a szemhez a smink. Aki nem talál magának szempillaspirált, mert minden kikezdi a szemét, annak jó szívvel ajánlom, mert olyan a viselete, mintha ott sem lenne, természetes sminkhez kiváló. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

meehecske3

2015. március 9.

Nekem már minden szempillaspirál irritálta a szemem, délutánra mindig bepirosodott, és csípte. Ez a termék szépen hosszabbítja és dúsítja a szempilláimat, és egyáltalán nem érzem, hogy be lenne valamivel kenve, nem nehezíti el őket, és egyáltalán nem fáj tőle a szemem, úgyhogy nagy piros pont neki!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 9.