Yamuna

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edit888, Módosítva: 2014. december 11.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Testápolók

Masszázsolaj érett vagy száraz bőrre

Papankani

2021. március 29.

Néhány hete már használom ezt az olajat, valamint az aloe verásat, nem akartam túl hamar lehúzni őket.
2 csillagot adok, mert a szőlőmagosnak tényleg nagyon jó illata van (az aloésnak kb. semmi) és könnyen beszívódik. Minden zuhanyzás után magamra kenem, ennek ellenére akár száraz, akár nedves bőrön használva, rendszeres radírozás mellett sem tapasztaltam semmilyen hidratáló (vagy feszesítő) hatást, a bőröm száraz és érdes tapintású lett miután teljesen magába szívta az olajat.
Biztosan nem veszem újra.

UPDATE
Nagyjából 1 hónapig használtam az olajat minden zuhanyzás után, mostanra teljesen elintézte a bőrömet, száraz lett, hámlik (különösen a lábszáram), a vállamon kiütések jöttek ki.
Felejtős termék. Levonok még 1 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 29.

Biztosan nem veszem újra.

UPDATE
Felejtős termék. Levonok még 1 csillagot.

komaeda

2020. november 1.

Testápolóként használom, ekcémára hajlamos bőrre. A könyökhajlatomban lévő száraz foltra meg alapból nagyon száraz bőrre a levendulás kicsit hatásosabb volt, az eltüntette az egész piros foltot, nem is látszik már, hogy ott szoktam kipattogni. De ezt meg minden használatkor meg akarom enni olyan jó az illata :D Ha elfogy a hajra való olajam, lehet kipróbálom ahelyett is. A csomagolás lehetne praktikusabb, olajos kézben csúszkál, idegesítő adagolni. Lehetne belőle nagyobb, pumpás kiszerelés. Az összetevőket nagyon szeretem, nem félek magamra kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 1.

Anitacska01

2020. szeptember 26.

Tevékenységi szinten tökéletes termék. Aki ezzel dolgozik, nem fog csalódni. De otthoni hasznàlatra is nagyon alkalmas. Kellemes szolid illata van, nem egy nehéz olaj, így a vendégek nem érzik terhelőnek amikor a masszőr felkeni és ezzel dolgozza meg. A narancsos illatú annyira nem jött be de ez a szőlőmagolajas nagyon jó :) ajànlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

tara95

2020. január 20.

Gyengém a yamuna ezen termékvonalának az illata, a testemen pedig vízhiányos, néha cserepes a bőr. Vizes alapra kenem fel, bőrradírozás után. Híg olaj, kis türelem szükséges amíg beszívódik, pont emiatt tökéletes masszázshoz is. Testápolóként tervezem használni, majd bővítek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

bogyomagic

2019. november 12.

Én imádom ezt az olajat. Egy szaunaszeánsz során használtam először, bőrradírozás után kellett bekenni magunkat. Isteni illata volt, emiatt kerestem meg a boltokban. Azóta is használom, a bőröm hamar beszívja és puha lesz tőle, az illata pedig tényleg mindent visz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

babuss

2019. szeptember 2.

Bőrfeszesítés céljából vettem, remélem be fog válni.
Egyelőre meglepett, hogy mennyire túlillatosított, és ahhoz képest, hogy egy természetes dolgot szerettem volna venni, most eszméltem rá, hogy parfüm van benne... ez egy kicsit csalódás.
De az állaga jó, és jól beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Bőrfeszesítés céljából vettem, remélem be fog válni.
De az állaga jó, és jól beszívódik.

Ari90

2019. június 16.

A párom vette nekünk masszázshoz. Nagyon jó választás volt, jól lehet használni, sem túl gyorsan, sem túl lassan nem szívódik be. Az illatát imádom. Mazsolaolajnak hívjuk, valóban sokáig érezni a szőlő finom illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Wicki

2019. május 28.

Tényleg Isteni az illata :) eddig is testápolók helyett olajakat használtam a száraz, érzékeny bőrömre. A bőrön hosszú ideig lehet érezni az illatát és hamar beszívódik a bőrömön, amit varázslatosan puhává tesz:) Újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Rozmaring

2018. december 29.

Isteni illat, jó állag, mi kell több :)
Mi a párommal szoktuk egymás hátánam masszirozására használni, ahhoz pont jó. Nem szívódik be túl hamar de túl lassan se, fenomenális az illata és puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Isteni illat, jó állag, mi kell több :)

Edlas

2018. november 25.

Imádom. Az illata, az állaga. Mindent. Én egyébként testapolónak használom, mert annyira jó érzés, ahogy hidratál. Masszázsolajnak lehet, hogy nem a legjobb mert az én bőrömön viszonylag hamar beszivodik.tuti ujra veszem, mert egyáltalán nem drága🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek