Yamuna

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edit888, Módosítva: 2014. december 11.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolók

Masszázsolaj érett vagy száraz bőrre

tara95

2020. január 20.

Gyengém a yamuna ezen termékvonalának az illata, a testemen pedig vízhiányos, néha cserepes a bőr. Vizes alapra kenem fel, bőrradírozás után. Híg olaj, kis türelem szükséges amíg beszívódik, pont emiatt tökéletes masszázshoz is. Testápolóként tervezem használni, majd bővítek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

bogyomagic

2019. november 12.

Én imádom ezt az olajat. Egy szaunaszeánsz során használtam először, bőrradírozás után kellett bekenni magunkat. Isteni illata volt, emiatt kerestem meg a boltokban. Azóta is használom, a bőröm hamar beszívja és puha lesz tőle, az illata pedig tényleg mindent visz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

babuss

2019. szeptember 2.

Bőrfeszesítés céljából vettem, remélem be fog válni.
Egyelőre meglepett, hogy mennyire túlillatosított, és ahhoz képest, hogy egy természetes dolgot szerettem volna venni, most eszméltem rá, hogy parfüm van benne... ez egy kicsit csalódás.
De az állaga jó, és jól beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Bőrfeszesítés céljából vettem, remélem be fog válni.
De az állaga jó, és jól beszívódik.

Ari90

2019. június 16.

A párom vette nekünk masszázshoz. Nagyon jó választás volt, jól lehet használni, sem túl gyorsan, sem túl lassan nem szívódik be. Az illatát imádom. Mazsolaolajnak hívjuk, valóban sokáig érezni a szőlő finom illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Wicki

2019. május 28.

Tényleg Isteni az illata :) eddig is testápolók helyett olajakat használtam a száraz, érzékeny bőrömre. A bőrön hosszú ideig lehet érezni az illatát és hamar beszívódik a bőrömön, amit varázslatosan puhává tesz:) Újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Rozmaring

2018. december 29.

Isteni illat, jó állag, mi kell több :)
Mi a párommal szoktuk egymás hátánam masszirozására használni, ahhoz pont jó. Nem szívódik be túl hamar de túl lassan se, fenomenális az illata és puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Isteni illat, jó állag, mi kell több :)

Edlas

2018. november 25.

Imádom. Az illata, az állaga. Mindent. Én egyébként testapolónak használom, mert annyira jó érzés, ahogy hidratál. Masszázsolajnak lehet, hogy nem a legjobb mert az én bőrömön viszonylag hamar beszivodik.tuti ujra veszem, mert egyáltalán nem drága🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

NikolettaP

2018. június 30.

Nagyon jó, olyan igazi kékszőlő illata van. Más masszázsolajomhoz képest picit hígabb, így hamar elfolyhat, de egyébként nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

HannaBaba9107

2017. október 13.

nagyon fincsi az illata, magyar gyártmány, jók az összetevők!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

nagyon fincsi az illata, magyar gyártmány, jók az összetevők!

maniko90

2017. július 12.

Testápolóként használom és nagyon szeretem. Picit furi az illata, érezni a szőlőt, de valami "natúr", kicsit talán gyógynövényes illat is befigyel. Zuhanyzás után használom én is. Vettem hozzá pumpát is, azzal nagyon kis praktikus!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek