Yamuna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. április 22.

Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolás

Növényi alapú masszázsolaj szőlőmagolajjal.

csillam94

2019. március 18.

Nagyon finom illata van, bár sajna a parfümtől, mert a sima szőlőmagolaj azért messze nem ilyen illatos. Kellemes a használata, és sokáig kitart, de sajnos megfigyeltem, hogy használat után pattanások jelennek meg a vállamon/hátamon. Elhasználjuk, de legközelebb szebb összetevőkből álló olajat fogok választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Molly01

2018. július 28.

Imádom az illatát, olyan mint a Tokaji Aszús hidratáló krémnek. :) és sokáig meg marad. Az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

szabs

2018. június 8.

Nagyon jó az illata és szuper masszázsra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Nagyon jó az illata és szuper masszázsra!

Bridddzs

2017. november 29.

Gyógymasszőr vagyok, nagyon szeretem a yamuna masszázsolajait, mindig ezeket használom. A kedvencem ez a szőlős :) A vendégeim visszajelzése alapján azt mondhatom, hogy az ő kedvencük is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Jdit04

2017. szeptember 2.

A párom masszőr, szeretettel használja, azt mondja jó vele dolgozni. Én is nagyon szeretem, kellemes, nyugtató illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Peppertree

2016. október 10.

Én is a masszőrőmnél találkoztam először a yamunás szőlőmajolajos masszázsolajjal. Mindig ezt használja, és milyen jól teszi. Nagyon-nagyon imádom az illatát, ellazít. És masszázs után is még sokáig érzem. Nem tudok vele betelni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Pöti

2016. április 22.

Január elején végre eljutottam masszőrhöz és meglepetésemre ezzel masszírozott. Szeretem a Yamuna olajait, ennek különösen kellemes az illata, imádom a szőlő illatot. Azóta vettem én is, mert isteni vele masszírozni.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 22.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil