Yamuna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   250 g, 500 g és 1000 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VikkaBeres, Módosítva: 2021. április 20.

Kiszerelés:   250 g, 500 g és 1000 g
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Használd a szőlős fürdősót, ha lazításra és felfrissülésre vágysz."

VikkaBeres

2021. március 29.

Az első Yamuna Fürdősó amit kipróbáltam . Kb 2 evőkanálnyit szoktam rakni a fürdőkádba annyira szeretem,hogy mindennap használom :D Az illata nagyon jó,kellemes lazítást biztosít. Az ára 1500 ft/1kg szerintem nagyon baráti,én biztosan újravásárolom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance