Yardley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   2999 Ft   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eo, Módosítva: 2013. január 3.

Kiszerelés:   2999 Ft
Lelőhely:   DM, Müller

Illatjegyek: ibolya, jázmin, muskátli, gyöngyvirág, vanília, pézsma.

elvanui

2018. szeptember 2.

Őt sajnos én nem bírom szeretni:(... Nálam minden ibolya egyből plusz két pont előnnyel indul, mert lássuk be, violets are freakin fabulous. Imádom őket. A földeset, mint Lutens erdeje, meg a Lush járdaszéle, azért, mert árnyasak és hűs- misztikus- melankolikusak. A fémeset, mint Monáé, mert jeges és puha egyszerre. A klasszikusat, Guerlain ibolya-nővéreit, mert velem sírják az öröm és a bánat könnyeit is. A cukorkásat, mint az Insolence meg Goutal ibolyája, mert szó szerint a számban érzem olvadni a cukrot velük:). A sminkeset, mint Malle vagy Chanel rúzsillatai, mert ki nem szeret csini lenni;)? A krémes-púdereset, mint az Erbolario ibolyája vagy Kenzo virága, mert olyanok, mint egy puha ölelés. Az arcpúdereset, mint Chloé Love-ja, mert szinte porzik, ahogy bőrt ér;). Az úriemberest, mint a Trumper Ajaccio-ja, mert időtlen és élrevasalt. A hűs-elegánsat, mint Bvlgari vagy Balenciaga ibolyái, mert megnyugtatóak és magabiztosak. A csillámlót, mint a Van Cleef tündérnépe, mert harmatos és elvarázsolt.
Csak őt nem. És úgy szégyellem, mert hát mégis élő történelem, sokak szerint a referencia-ibolya, és nem. Nekem úgy tönkreteszi a gyöngyvirág, egy olcsó ( oké, az olcsó stimmel mondjuk) szappanillattá teszi azt, ami lehetne egy friss csokor az első tavaszi ibolyákból... A híg citrusos indítás sem a kedvencem, de azon még túl lehetne lendülni. A gyöngyvirág viszont nem ül el, sajnos végig marad. Szerencsémre nem is bírja sokáig, talán két órát, mérsékelt szillázzsal.
Hát ilyen is van. Egy nemszeretem ibolya.
O_O.
Ja, az én véleményem a réginek szól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Hát ilyen is van. Egy nemszeretem ibolya.
O_O.
Ja, az én véleményem a réginek szól.

Myrtle

2016. február 29.

Nagyon kellemes,friss kis tavaszi illat, és meglepően tartós. Sajnos a drogériák többségében csak a rózsa és levendula található meg, de a Müller-ben szerencsére szélesebb a választék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

vador

2015. május 22.

Biztos meghallották sóhajaimat, behozták. :)
Müllerben és Dm-ben is találkoztam vele, párszor fel is fufuztam. Bájos, régimódi ibolyaillat, kicsit szappanos beütéssel, tiszta, elegáns hatást kelt, nagyjából tehát azt, amire számítottam a Yardley-tól. Még hezitálok, nekem ez konkrétan kell-e, most kell-e, de objektíve nagyon bejön és abszolút uniszexnek érzem, szóval fiúk-lányok, tessék csak kipróbálni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

Biztos meghallották sóhajaimat, behozták. :)