Yardley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: memyselfandi, Módosítva: 2013. március 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

PetyApu

2013. december 5.

Yardley-t még apukám hozott valami külföldi útjáról a '80-as évek második felében. Mivel lelkes Brut és Old Spice használó volt, mind az EDT, mind a deo a szekrény mélyén pihent - egészen '92-ig, mikor felfedeztem és megszerettem. A Déli pu-nál találtam is egy boltot, ahonnan rendszeresen be tudtam szerezni az utánpótlást. Ez lett az illatom, egészen pontosan a Yardley Gold. De aztán valamikor '96 környékén ez a bolt bezárt, én pedig valahogy azóta sem találom az illatomat :(

Hiába jártam többször is Angliában, meg hiába kértem angliai ismerőseimet, hogy nézzenek utána - nem tudom, mi történhetett a Yardley-val ezekben az években.

Aztán most, mikor feleségem szülinapjára amúgy is PDT-t vásároltam online, gondoltam, rákeresek. És íme, a C&W! Rendeltem belőle deo-t is, izgatottan vártam, és mondhatom, nagyon bejött! Bár a Gold illatára már totál nem emlékszem, de hasonló lehetett, mert biza megmozgatott bennem valamit :) Így hát 13 év után ismét megleltem azt az illatot, amit maximálisan magaménak érezhetek, így 22-26 éves koromat újra felfedezhetem :)

Az infók szerint a DM és a Müller is forgalmazza - remélem, deo is elérhető :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 5.

Az infók szerint a DM és a Müller is forgalmazza - remélem, deo is elérhető :)

memyselfandi

2013. március 10.

Az EDT változatát megvettük a páromnak, mert én totál belezúgtam, de nem hiába pendülünk mi olyan régen egy húron, már ő is imádja.
Kérdezgette, hogy van-e belőle deo. Mondtam van, de itthon még nem láttam, míg pár napja meg nem láttam a Müllerben és azonnal a kosaramba dobtam.
Azt mondja ebből még este is fúj magára, mert annyira szereti az illatát...
Ilyet még soha nem csinált.
Valamit nagyon tud ez az illat, titokban néha én is beleszippantok a fürdőszobában :D Totál hazavág, annyira egyedi és annyira férfias - az az elemi férfi van benne, aki már csak nyomokban fellelhető ezen a bolygón...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 10.

Azt mondja ebből még este is fúj magára, mert annyira szereti az illatát...
Ilyet még soha nem csinált.