Yardley

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. november 28.

Jegyek: fej - rozmaring, eukaliptusz, levendula, bergamott; szív - zsálya, cédrus, geránium; alap - tonkabab, pézsma, tölgymoha.

Yardley English Lavender EDT 100 ml/ kép
Ár: 3800 , Eladó: jakoaliz
Állapot: 100ml/kép, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki utalás után csomagautomatákba (Foxpost, Posta) vagy postán maradó ajánlott levél

Timo6

2019. május 28.

Pár hete megláttam az egyik drogériában a parfümök között. Nem tudtam otthagyni. Nos, nem olyan rossz illat, de kicsit olyan semmilyennek mondanám mégis. Gyengécske, nem tartós. Éjszakai parfümnek viszont kifogástalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Kremcica

2019. február 17.

Imádom a levendula illatát, önmagában a frissességével, vaníliával, citrusokkal, bárhogy. Úgyhogy ki kellett próbálnom ezt a parfümöt, főleg hogy szó szerint szemetszúrt a Müllerben. De nekem ez borzalmas. Az erejével nincs baj, az van neki. De a levendula mellett olyan gyógynövényes köptetősziruphoz hasonló illatot érzek némi dohos felhanggal hogy ez egy biztos nagy nem a részemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

kinderino

2018. december 29.

Valódi levendula illat, rajtam tartósnak mondható. Még csak teszteltem, de mindig kerestem magamon az illatot, mert nagyon hívogató, szeretném birtokolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Pajzs

2018. november 29.

Egyszerű teniszpólót vett fel, a haját selyemkendő alá rejtette, a száját sem festette ki (pedig egyébként a piros rúzs egy hozzánőtt kiegészítő), mielőtt kilépett az emberek közé. Csak egy sötét, elegáns napszemüveget tolt az orrára, és levendulaillatú parfümöt cseppentett a füle mögé, majd a hóna alá kapott egy megviselt könyvet. Ilyenkor megnyugtató sétálgatni az utcán, figyelmesen követni az élet történéseit, benne lenni a világban és mégsem... Az utcáról lekanyarodva a mező felé venni az irányt, és elbújni a szélben rezgő levendulák közt...
Muszáj elrágcsálni egy pici, kék virágot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Muszáj elrágcsálni egy pici, kék virágot.

pm2013

2018. november 29.

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem az "igazi" levendula illat mindig is a "hagyományos" - aka francia - levendula illat volt. A Yardley parfümje viszont az ún. "angol" levendulából készül, amit ráadásul még kiegészítettek más illatanyagokkal is; így a végeredmény szagolgatva - amelyből kétségkívül elsőre ez a virágillat emelkedik ki - nekem sosem jutna eszembe sem a molyirtó, sem a temetős néni. :) Szerintem nagyon kellemes illat, de tény, hogy nem mindenkinek ajánlható a viselése. :)

Frissítés 2018.11.29:
Kérem vissza a régi illatverziót!!! Amióta új a csomagolása, az illata sem a régi! Ez az új verzió borzalmas, mesterséges és - most vetek gyorsan egy keresztet magam elé - büdös! RIP régi, kellemes levendula illat! Az új csak a vécébe jó illatosítónak, ha nincs más. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 29.

Frissítés 2018.11.29:

Valerie13

2018. augusztus 16.

Nagyon finom illata van, egyáltalán nem erős, ha valaki nagyon szereti a levendula illatát a Tihanyi Levendula Manufaktúra levendulás parfümje is jó választás. Ezt viszont könnyebb beszerezni, én a Müllerben láttam meg. Amit különösen értékeltem, hogy az üvegcse alján apró levendula virágokat találtam, minőségi termék! Azért kap négy csillagot mert a tihanyi parfüm még őt is lepipálta nálam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Odil

2018. április 27.

Ud. Holnap indulunk Tihanyba sok napra, a természet közepén egy erkélyes faházba, ami csak a miénk lesz, és fulladok a hetedik kerületben, és annyira várom, hogy nyílt tereken és jó illatú mezőkön sétálhassak. Mindennek várásában természetesen szimatolás nélkül bedobtam a kosaramba őt is a releváns Yamuna szappan mellé.
Hát szóval ez már nem az, ami volt öt éve. Első fújásnál megijedtem, konkrétan valami rettenetes minőségű légfrissítő szagával vont be, de olyannal, amit jó érzésű ember nem használ semmire. Szomorúan arrébb raktam az üveget, és vártam, hátha történik valami.
Körülbelül egy perc múlva következett be a valami - de nem levendulás parfümöm lett.
Valami olyasmi most, mint egy igazán isteni, kisbabáknak szánt, puha, finoman édeskés, púderes, halványan aromás (ennyi a levendula) testápoló ötvözve egy régivonalas, fásabb Guerlainnel, mondjuk a Shalimar Parfum Initiallal (nyugodjon békében, ritka ízléses darab volt).
Élvezhetőségének mértéke már-már szemtelenné teszi, tényleg nem tudom nem szagolgatni, és látom, hogy fejeket csavar ki az utcán is. Kicsit intim és kényelmetlenül szexi (hallotatok már a daddy fetish-ről? nem, nekem nincs, de valami ilyesmi érzésről beszélek).
Ez bizony elcsábított, hiába más volt az elképzelésem. Majd veszek illóolajat helyben, most pedig indulok bevásárolni a minden mást, mondjuk

Annyira száz százalékban pont az, amit ígér, és olyan maradéktalan igényességgel, hogy erre nem tudok kevesebbet adni még akkor sem, ha számomra nem teljesen egyértelmű, miért akar valaki egy az egyben levendulaillatúan rohangálni a világban.
Ennek ellenére támogatom, tényleg, csináljátok csak, ezzel a termékkel fincsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Ennek ellenére támogatom, tényleg, csináljátok csak, ezzel a termékkel fincsi.

Ennie86

2018. március 7.

Ma próbáltam ki a müllerben, de engem annyira nem győzött meg... Az első pár másodpercben valóban van valami szintetikus levendula illata, ami átvált valami fás/mohás rózsa!! illatba. Nekem ez nem begyere. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

vador

2017. március 6.

Ennél konkrétan összecsaptam a tenyerem, annyira élethű, szárastul-virágostul érzem a levendulát benne. Motoszkál a fejemben, hogy be kéne szerezni, pedig nem is szeretem annyira a levendula illatát, még csak nosztalgiát se érzek irányában (az én nagymamám naftalint tesz a szekrénybe, ez van). Lehetne tartósabb, bár nekem ez inkább aromaterápia, mint parfüm, így ezért nem vonok le pontot.

Szerk.: Sikerült hozzájutnom kisebb mennyiségben és nem, nem csak aromaterápia. :) Legjobban nyáron, pár csepp rózsaolajjal rétegezve szerettem hordani, igazán meggyőzően hozta egy tiszta szívű naiva bájosságát, ha már én nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

alcyone

2017. január 30.

Tegnap jött velem haza a kicsike, de a doboza nem teljesen így nézett ki...nos, nem mondanám, hogy egyértelműen levendula, bár fel lehet fedezni a levendulás jegyeket, ahogy a bőrömre fújom. Nem olyan durva illat, kicsit finom, lágyabb, de elég erőteljes ahhoz, hogy ne illanjon el negyed óra után. Hétköznapokra tökéletes, árban megéri, de úgy látom nagyon megoszlanak róla a vélemények, ami egészen meglepő. Ennél szerintem sokkal bántóbb "mű" illatokat is gyártanak, ez viszont ahhoz képest egészen baráti, használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.