Yardley

Ár:   3500   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 500 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: pink sunrise, Módosítva: 2015. április 23.

Ár:   3500
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 500 Ft

Ár: 3 500 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

radioaktiva

2018. április 29.

Tegnapi, Rossmannos szerzemény. Vakon persze, mert levendulás és mert most kb. gombokért adják. Aztán pedig a rácsodálkozás, hogy mennyire jó ez már. Gyerekkor, kék pöttyös babaszappan. Imádás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 29.

Yette

2017. szeptember 3.

Nem parfümként használtam ugyanis ez egy töményen levendulaillatú spray amit nem tudnék magamon elképzelni a hétköznapokban.
Viszont néha esténként a párnámra fújtam belőle mert tényleg olyan érzés mint ha egy levendulaültetvény között lennék.
Így nekem ez a parfüm inkább illatosítóként funkcionált, de arra tökéletes volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Unix

2017. július 5.

Sajnos sokat kell belőle fújni hogy tartós legyen az illat (5-10 fújásnyi emiatt gyorsan fogy) de a parfüm nagyon frissítő. Érezni az aloe finom illatát de a levendula dominál benne. Így is az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.