Yardley

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2018. április 9.

Lelőhely:   Müller

Illatösszetevők: gyöngyvirág, zöld jegyek, jázmin, gardénia

Macskamati

2018. március 10.

Én az újabbat vettem meg, az körte, gyöngyvirág és frézia kompozíció. Csodás tiszta, tavaszi illat. De egy óráig sem tart...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 10.

b5bea

2017. október 31.

Eleinte nagyon erős, szúrós, idő mire lecseng, de nekem akkor sem a gyöngyvirág jut eszembe. Egészen fura!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 31.

Boombapple

2017. augusztus 2.

Ez még a régi csomagolás, én most fújtam be magam az újjal. Nagyon jó, tényleg gyöngyvirág illatú, de nem az a pacsulis kölni, amit húsvétkor használnak, hanem a normális, kifinomult, kecses gyöngyvirág. Meg fogom venni, mert olyannyira nőies, hogy vétek lenne ott hagynom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

dobolank

Korcsoport: >54
2017. február 2.

Miért van az, hogy rajtam az összes Yardley oly szerény tartósságú, hogy még a félarat is sajnálom érte? Egy szuper gyöngyvirágszappanos mosakodással vethető össze. Amúgy egy kedves, tavaszi illat, de ebben a felháborító tartósságú kategóriában lehet hogy YR cseresznyevirágost vennék, de persze nem veszek, nekem is van önérzetem és meg akarom tanítani kesztyűbe dudálni ezeket a pitiáner kozmetikai cégeket...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 2.

Elen

2013. november 17.

Rajtam nem gyöngyvirág, kicsit sem. Zöldes, földes, de cseppet sem virágos. Igazán sajnálom, mert szerettem volna szeretni. De marad gyöngyvirágnak az örök klasszikus, a Diorissimo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 17.

Reb

2013. július 9.

Kell. Súlyos, fűszeres, zöld, bódító,inkább liliom, mint gyöngyvirág. Dús és erős. Nekem nagyon tetszik.
UPDATE: Megkaptam ajándékba. Használni ilyen égető nyáron csak különleges alkalmakra, de oda nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

annapanni

2013. március 23.

Először gyöngyvirágot éreztem, aztán azokat a zöld jegyeket és utána nem tudom mit. Messzebbről még mindig a gyöngyvirágot érezték mások, míg én már semmit sem. Nem erre számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 23.

Nessy

2013. január 17.

Kicsit férfiasan nyit, aztán szép igazi gyöngyvirág illat bontakozik ki, de sajnos nagyon gyorsan elillan, ami elszomorít, mert imádom a gyöngyvirág illatot. Nem hiszem hogy így megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

memyselfandi

2013. január 4.

A Müllerben lehet kapni.
Erős és természetes illat. Eleinte túlzásnak éreztem, de most kb. 1 óra elteltével már lecsendesedett, elviselhető igazi liliom illat.
Nem tudom, hogy kin tudnám elképzelni, de magamon nem, hiába tetszik.
Kap egy négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 4.

A Müllerben lehet kapni.
Nem tudom, hogy kin tudnám elképzelni, de magamon nem, hiába tetszik.
Kap egy négyest.