Yardley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: janush, Módosítva: 2013. február 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Lotheg

2015. május 12.

Imádom. A kedvenc illatom. Amióta megszereztem magamnak szinte csak ezt használom. Már a felénél tartok és nem unom vagy ilyesmi, a többi illatom mostanság csak néhanapján kerül elő. Többe közt a Diamond, amit szintén szertek, és vizsga, állásinterjú és ilyesmikre azt használom. De ez kiütötte nálam a nyeregből a két kedvencemet. Ami mutatja, hogy hideg és meleg időben valamint különböző alkalmakra is egyaránt használható. A doboza és az üvege szerintem nagyon szép, a doboz ki is van téve az asztalom fölé, a parfüm a szekrényben tartózkodik, amikor nem használom. Valóban kellemes, lágy púderes illat. A márka hű maradt önmagához, aminek nagyon örülök, de ez egy kicsit mégis más. A többi illathoz nagyon hasonló, ugyanaz a visszafogottság, ebben mégis van valami fiatalosság, de nem komolytalanság, vagy rózsasín cukorhab. Többek közt ez tartósabb mint a többi yardley, mondjuk kicsit drágább is. Teljes mértékben megfelel az összes elvárásnak, ami az én esetemben nem egyszerű. Nem szeretem a túl édes illatokat, mert azok rajtam még édesebbek lesznek, szeretem a fűszeres illatokat, amiket ugye jó időben azért kevésbé lehet hordani. Ez nagyon jól van megoldva minden van ami kell bele. Gyönyörűen bontakozik ki és szárad le. Imádom mikor fürdésnél érzem a pacsulis alapot, ami egyébként végigkíséri az ilattot, és ettől olyan szép enynhén púderes. Ugyanakkor a gyümörlcsös virágos jellege miatt fiatatalos, ábrándozó lesz. Nagyon szépen van megkomponálva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Napsugár

2014. június 28.

Kellemes, púderes, lágy illat, valóban a Yardleytól megszokott illattípus, nekem mégis hiányzik belőle az plusz, ami különlegessé tenné, és ami megvan a Diamond vagy a Daisy illataikban. Így ez csak olyan kis közepes, ha nem lenne, nem érezném a hiányát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 28.

memyselfandi

2014. április 1.

Végre kapható itthon! A Yardley-tól megszokott hagyományos, visszafogottabb illat. De milyen szép! Púderes, krémes rózsaszín tüll.
Kizárólag álmodozóknak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 1.

Kizárólag álmodozóknak!