Yardley

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Burya, Módosítva: 2021. május 12.

Lelőhely:   drogériák, online

Fejjegyek: borostyán (repkény), bergamot, chili paprika

Szívjegyek: pipacs, rózsa, ibolya

Alapjegyek: cédrus, kasmír, pézsma

vador

2021. augusztus 11.

Könnyed, bájos ibolyaillat, pipacs nélkül sajnos, de annyira nehezen találni élethű ibolyás illatot, hogy mindent megbocsátok neki. :D
Kb. fél napot ki is bír, ami egy EDT-től elfogadható, tavaszi-nyári időszakra beszerzem egész biztosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

Burya

2021. június 16.

Hirtelen felindulásból vettem meg ott helyben, amint megillatoltam a Müllerben. A pipacs az egyik kedvec virágom, de sosem éreztem, hogy lenne illata. Persze van néhány parfüm, amiben feltüntetik, mint illatjegyet, de ezek mind nagyon édes illatok voltak, úgyhogy arra jutottam, hogy a pipacs parfümben nem nekem való. Az ibolya szintén, vagy púderes, vagy cukorkásan édes, és én egyiket sem kedvelem magamon. Még jó, hogy mégis tettem vele egy próbát, mert ez nagyon finom illat! Hogy van-e benne pipacs, azt nem tudom, rajta ez egy nagyon zöld, fás, ibolyás-rózsás illat pici citrussal, pézsmával. Sikerült végre megfogni benne az ibolya illatát, zöld szárával, levelével együtt, ez keveredik egy friss rózsa illattal és bergamottal. Nagyon finom illat, tervezem is, hogy visszamegyek és betankolok belőle. Tartós is, három fújás 6-7 ótán át körbeleng.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.